Olemme viisi henkinen Suomalainen perhe ja etsimme lapsirakasta tupakoimatonta Au pairia Fuengirolaan pitämään huolta lapsistamme (3,8,10)
1/2015 alkaen neljäksi kuukaudeksi ja myös mahdollisesti vuodeksi eteenpäin. Kotona puhumme suomea. Kaksi lapsistamme käy suomalaista koulua, joten pääasiallisesti Au pair tulisi pitämään huolta pienimmästä. Töitä Au pairille tulisi viikossa noin 30-35 tuntia, illat ja viikonloput ovat vapaata, joskus voi olla tarvetta viikonloppuhoidolle, mutta ilmoitamme siitä hyvissä ajoin erikseen. Ylitöistä maksamme tietenkin korvauksen. Työhön sisältyy myös kevyttä kotityötä (pyykkienpesu, lapsien jälkien siivoaminen) meillä käy siivoaja, joten siivota sinun ei tarvitse.
Pidämme kovasti laskettelusta ja käymme joka vuosi laskettelemassa jossain, Au pair on hyvin tervetullut mukaamme, maksamme tietenkin matka kulut.
Tarjoamme Au pairille oman huoneen johon kuuluu oma kylpyhuone, lennot, 250 euroa palkkaa viikossa, mahdollisuuden osallistua kielikurssille, matkakortin julkisiin, puhelinliittymän sekä vakuutuksen.
Halutessasi saat myös meidän tämänhetkisen Au pairin tiedot.
Hakemukset ja kysymykset voit laittaa osoitteeseen [email protected]
Etsitään Au pair Espanjaan!
espanjaan1
3
414
Vastaukset 3
- tuulikki7
Minkä ikäinen au pair saa korkeintaan olla
- 25-vuotias tyttönen
Hei,
Onko teille löytynyt jo aupair? :)- yksi hakijoista
Ovat löytäneet, tänään tuli viesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS802479Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.15965Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52806Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke46741- 50734
- 47654
- 80616
- 50595
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35594Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29576