NYT TARVII KESTÄVÄN

KAPEILLE HUULILLE,JO NYT ON KUMMA KUN MIKÄÄN EI KESTÄ....
4387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oriflamelta saat mattapintaisen todella kestävän huulipunan (normaalia huulipunaa) kapeampi puikko.
Mutta, kai käytät sivellintä huulipunan levittämiseen??? ;)

Äänestä

Max Factor Lipfinity on todella omaa luokkaansa.

Äänestä
  • Juu, max factor on hyvä ja sen saa ihan kaupasta ei tarvii tilailla ja odottaa kauan et saa tuotteen... =o)

    Äänestä

  • Tiedätkö,olen kokeillut,mutta en ollut tyytyväinen.Vika on minun huulissani!Ja vielä pitäisi saada pulleuttakin,ehkä sekin auttaisi huulipunan pysymään huulissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HUULIPUNAN kirjoitti:

KAPEILLE HUULILLE,JO NYT ON KUMMA KUN MIKÄÄN EI KESTÄ....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu