Janoaa...kosketusta

Karolina30+_06alue

Kuulostaako tutulta..?
kaipaat edes lyhyttä intohimoista hetkeä, fiksussa ja aikuisessa seurassa. Nauttia kosketuksesta, hitaasti edeten, toista kunnioittaen.
Jopa keskustelutaitokin olisi mukava lisä katseenkestävän ulkonäön lisäksi. Mahdotonta löytää baareista...mistä sitten?
Yksinelämää takana vuosi..
Vinkkejä tämän kytevän palon sammuttamiseksi?

5

1042

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joe Sanchez

      Katseenkestävä mies 31v.,08-alueelta haluaisi
      muuttaa tuon kytevän palosi intohimoiseksi
      roihuksi ;)
      Kohtapuoliin vuosi sinkkuilua takana,kuinka
      paljon edessä lienee.?

    • uncledirty

      Mutta... miksei baareista löytäisi? Lyhyen intohimon hetken nyt ainakin tietty... Se miten edetään intohimon vallassa on sitten tietty kahden kauppaa. Tarkoitan, että jos valitsee mukaan sopivaa seuraa niin ihan jeeshän tuota janoa saa sammumaan. Kyllä mä olen itse miehenä hieman katsellut sitä mitä kotiin tulee raahattua. Siis juttelen useamman naisen kanssa samana iltana ja ilman väkipakkoa. Sillee lepposasti. Jos joku osoittautuu ihan kokemattoman oloiseksi, liian humalaiseksi, penskaksi yms niin hylkyyn vaan ja uutta tulille. Joskus käy niin, että minä osoittaudun liian penskaksi, kokemattomaksi jne.... mutta puolin ja toisin sopivissa fiiliksissa toista kuulostellen, mutta rohkeasti kun etenee niin aika kivasti tuo jano saadaan taas viikoksi hieman sivummalle.

      Toki sitä joskus aamulla herää vitunmoisissa morkkiksissa... that´s fo´sure

    • Yks sinkkumies

      ...vuosien kuluessa. Ole huoleti vaan.

    • minä

      ainakin minut (hyvän ulkonäön omavaan ja fiksun) sai viime viikonloppuna eräs nainen ja nimenomaan baarista hetkeksi tarpeitaan tyydyttämään (n. 5h sexiä koskettelua ja hyväilyä :)
      tosin tämä tapahtui helsingissä!

    • skorpioni13

      niin..janoaa...kuka mitäkin.
      onhan se aika kummallista jos ei nainen saa osakseen edes kosketusta.
      missä on sen seudun tosi miehet?
      äskettäin kyseli julkis naiset myös tätä.
      rohkeutta ,rohkeutta sanon minä.
      miehet ovat arkoja,jos he kohtaavat itsestään varmanoloisen naisen.pelästyvät,puuroutuvat.
      mikä sen haastavampi,kuin ylpeä ja itsevarma nainen.siinä lohen kalastus unohtuu heti.
      nainen ,rohkeutta ja alotteeseen itse kun ei nynny,mutta kiinostava kohde löytyy.
      rohkea se rokan syö ja uhkarohkea ottaa lisää.
      siitä se löytyy se kosketuskin ja tiedä vaikka ystävyys.mutta ei saa pettyä ja varsinkaan ei saa luovuttaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin

      Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.
      Maailman menoa
      643
      7896
    2. Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun

      Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä
      Maailman menoa
      448
      2170
    3. Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi

      Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl
      Kotimaiset julkkisjuorut
      227
      2082
    4. Poliisi otti Stefun kiinni!

      Seiska tietää kertoa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      143
      1658
    5. Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?

      Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka
      Viihde ja kulttuuri
      51
      1221
    6. Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!

      Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      1197
    7. Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta

      Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      1067
    8. Ootko onnellinen kun ei tarvitse

      nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.
      Ikävä
      65
      828
    9. Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä

      Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill
      Suhteet
      6
      712
    10. Steppuli veressä

      Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      54
      710
    Aihe