Hui Lai Lee palasi takaisin kotimaahansa

Valentin Kononen

Viime viikolla palasi takaisin kotimaahansa Thaimaasta kotoisin oleva 32-vuotias Hui Lai Lee, jota Mattila sanoi tyttöystävkseen.
Hän olisi halunnut syödä lempiruokaansa tulista kanapataa Basmati-riisin kera, mutta Mattila kielsi ehdottomasti häntä syömästä herkullista riisiä. Joten riitahan siitä syntyi aivan samalla tavalla kuin venäläisen Tamarankin kanssa.
Mattila jäi taas kerran yksin Vantaalla sijaitsevaan vuokrakopperoonsa eikä masentuneena kykene kirjoittelemaan trolliviestejään tänne eikä Iltalehteen.

5

61

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VP?

      Mattilalla on VALLU KONOSEN kokovartalo kuva makuuhuoneensa ja wc:n sä seinällä.

      Myös Antti Heikkilän kasvo kuva koristaa Mattilan patalappuja ja ylisuurta kauluspaitaa , jolla Mattila peittelee metabolista pötsiään.

    • Täällä taas tuo "satojen nimimerkkien nassesetä" esittää satujaan VHH sivustolla ymmärtämättä itse asiasta yhtään mitään.

      Johtaako jäljet taas Kuntoutuksen tukiyhdistykseen kun tuo "herjalevy" on jäänyt päälle, lapsellista hommaa.

    • Hui Lai Lee

      Nasse-setä kirjoitetaan isolla alkukirjaimella! Nassen ja sedän väliin tulee yhdysviiva!

    • waNHA AJATTELIJA

      mie se olen koska osaan kirjoittaa kirjoitan myös se on rikkaus joka tältä vi--tun uiveli uusajattelijalta puuttuu ukkeli on homeaivo

      • Anonyymi00004

        Kaikenlaisia homeaivoja


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      78
      2480
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      42
      2106
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      28
      955
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      32
      837
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      154
      788
    6. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      640
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      6
      528
    8. Kenen kanssa koet

      Että sinulla on eniten kipinää
      Ikävä
      21
      505
    9. Vihdoinkin tarjolla sushia!

      Onpa mukava, että tän paikkakunnan ruokatarjonta laajenee. Ensi lauantaina pääsee herkuttelemaan kun Kukkoloilta saa su
      Haapavesi
      78
      501
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      33
      472
    Aihe