Ajattelen sinua jatkuvasti tiedän mitä haluan. Tykkään sinusta eikä oikeastaan kiinnosta muut. Olen epävarma kaikesta.(Onko hunsvontin takana sydän) Onko tässä järkeä... Tunnetta ainakin löytyy. Haluaisin nytkin tulla mouruamaan hellyyttä ja seksiä.... ;)
Vastaukset 11
- yx M
ukko vai akka....etsinnässä?
- Järkikin sen sanoo
Kolli
- Onko se hunsvontti?
Mistä päin, kolli on?
- Haluatko viel'ä
jos nyt heität ihan oikeesti rehellisesti (miks meen pitäs enää pelata mitään?)
ett monenko kanssa oot voinut nauttia/rakastella/naida yhteen menoon about 6h ja silti haluut lisää?- siis oikeesti
Rakastellaanko vielä joskus...
Siis silleen monta tuntia yhtämenoon täyttä intohimoa...
Vaikkei sit rakastettas oikeesti toisiamme, persoonina...
Mut voi sitä kai ehkä siltin rakastella intohimoisesti jollain sielun tasolla... (?
- tiedä se pukki
kukaan muu nainen ei koskaan tule rakstelemaan sun kanssa sillä tavalla mitä meen välillä oli...
- Kolli ja mistä
No ketä tä tilitys koskee?
- Kolli.Narttu grnauuu
Älä nyt viitsi,kyllä hyviä piparinkanto telineitä koko suomi täynnä..
- Meillekkin mahdollis
Entä ne hetket yhdessä... Muistan katseesi jostain meidän alkuajoilta, taisin silloin rakastua. Katseesi kertoi enemmän kuin tuhat sanaa. Ne ihanat hetket, pienet kiusaukset. Pilke silmäkulmassa ja kuinka puhut pääni pyörryksiin. Olen sanaton kun olet edessäni, silloin en mieti liikaa. Siinä on hyvä olla, painautua sinua vasten ja tuntea olevansa onnellinen.
- ilkka kukkanen
Missä olet -M-:lle
Olen Stadissa ihan keskellä.Meilahdessa ja kaikkea on. Myös koulutusta, tutkintoja,rahaa matkoillemme, ulkonäköä ja paineita Sinua kohtaan.
Otapa tänne yhteys ensin Ilkkaan. - sinua varten
Kyllä sinä tiedät missä olen, joten hopi hopi ota Se luuri käteen tai laita meiliä. Minähän vastaan aina...joskus jopa liiankin nopeasti ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771570
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.103782En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203598- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 25493