Henna

Olemme jutelleet harvoin ja vältät katsetta kun kävelemme toistemme ohi!....Oletko liian ujo?
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minusta Henna on mukava ja juttelee mielellään kun menee vaan juttelemaan. :)
Oli urheasti myös Sulkavan souduissa mukana vaikka ei varmaan ollut helppo keikka ensikertalaiselle.

Äänestä

Pääsitkö melomaan, annoitko airoa?

Äänestä

Ujouttakin löytyy, muttei liikaa ;) Harmi vaan, että tuskin olen etsimäsi henkilö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfa kirjoitti:

Olemme jutelleet harvoin ja vältät katsetta kun kävelemme toistemme ohi!....Oletko liian ujo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu