Oletko tyytyväinen kesään 2014? Jäikö jotain harmittamaan mitä teit/et tehnyt? Tai muu mitä?
gallup
ujo atm40
651
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onneks kesä loppus nyt paljo kivempaa ko viileet.
Tällainen kysely taisi olla jo mutta vastataan uudestaan kun ei sairaana ole muutakaan tekemistä.
Paras kesä koskaan, ensimmäistä kertaa elämässäni löysin kivan naisen joka tykkäs myös musta ja oli juuri niin mahtavaa kuin ennakkoon odotin (niin kauan kun sitä kesti)
Yks parhaimmista kesistä ehdottomasti. Sai nauttia upeista keleistä, oli mukavasti menoa, tapasin ystäviä, tutustuin uusiin ihmisiin... Aivan mieletön kesä!
Henkisellä tasolla sain enemmän kun uskalsin ikinä odottaakaan. Oli vähän sellainen muutosten kesä ilmeisesti, hyvällä tavalla.
Vain mies puuttui! Olis ollut upeaa tavata joku ihana mies, jonka kanssa olis sit vietetty pitkä, kuuma kesä.
Noh, enkä sit ens kesänä... :)
Alkukesä meni plörinäksi, satoi koko ajan.
Keskellä kesää, helteellä pääsin jo vähän kesän makuun, mutta se loppui kesken.
Loppukesästä tulin sitten tänne, ja siinä samalla intouduin myös naisissa käymään, ja yllätyin positiivisesiti, vaikka totta kai parantaa voi aina.
Nyt koen että tämä lämpöaalto on eräänlainen jatkoaika kesälle, ja nyt vielä koitan että minkälainen sadonkorjuu tulee aikaan näistä säädöistä ja muista.
Jo nyt minua puistattaa tuleva harmaa ja märkä marraskausi.
Kesä oli yhtä mitäänsanomaton kuin kaikki muutkin aikuisiän kesät. Onneksi pimenee taas, niin näkee paremmin eteenpäin, kun koluaa tietokonepelien pimeitä luolastoja.
Kaikenmoista tuli tehtyä ja nähtyä ja kaikenkaikkiaan oli aivan loistava kesä. Ainut mikä ehkä vähän kaihersi oli ettei tänäkään helluntaina ollut heilaa eikä koko kesänä, sinkku tässä syksyynkin mennään. Joskohan se heila ensi helluntaihin mennessä löytyisi.