laittakaahan jotai kipeitä artisteja/biisejä tyyliin papa rassi, lynch, sicx, mr.doctor...hakusessa olisi jotain tosi synkkää materiaalia näin masennusta piristämään.
horrorcore
15
1756
Vastaukset
- jape
Piristämään vai masentamaan lisää? Happy Hardcore piristää jo pelkällä lapsellisuudellaan. Synkkä ei auta masennukseen... NEWSFLASH!!
- please kill me
kaikki synkkä musiikki piristää. Iloisesta musiikista masentuu vaan lisää kun kaikki on nii kivaa,hauskaa ja iloista...oikeesti kaikki on päin persettä. nuff said.
- ...
please kill me kirjoitti:
kaikki synkkä musiikki piristää. Iloisesta musiikista masentuu vaan lisää kun kaikki on nii kivaa,hauskaa ja iloista...oikeesti kaikki on päin persettä. nuff said.
todellakin synkkä musa on parempaa masennukseen kuin iloinen. iloinen musahan alkaa vaan vituttaa lisää kun alkaa kelaamaan et vittu noilla on hauskaa kun sen sijaan jotain diippii paskaa ku kuuntelee tulee fiilis et ei mul nyt menekään niin huonosti.
checkaa esham & natas; the real originators of horrorcore.
- hghghhg
kuristaja
- hihulihei
Löyty mikseristä : http://www.mikseri.net/artists/shakki/ilmiantaja-ft-mansek-arktic/489900/
- jiipppiii
PASKAA!!!
- V-City
GRAVEDIGGAZ - DIARY OF A MADMAN
- hihulihei
Tähän haluttais kommenttii : http://www.youtube.com/watch?v=KGYbYxI9dHw
Kiiittss- .,.,.,.,
Sairasta tuo ei ole..
- Pe-petoss
Suomalainen Petos
- MäyräKoira123
https://www.youtube.com/channel/UCjDsxBdUY0hxNEQLjAaZ6Zg?view_as=subscriber
Uusi Tulokos!!! - Anonyymi
💩💩💩
- Anonyymi
jenna syyde tulee ekana mieleen joka siinä genressä mahtavaakin mahtavampi ja tullee myös miäleeni kax suomalaista jotka ovat nämä; 1.puukko allu 2.hammaspeikko
ei muuta kuin rohkeasti heittäytymään musan ihmeelliseen maailmaan, että ne jotka tuomitsee räpin, horrorcoren ja hip hopin vois ehkä avartaa omaa musamaailmaansa rohkeesti heittäytymällä koska jokaisessa genressä on mestariteoksia.- Anonyymi
🐃💩
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32711Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062511Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42239Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441855- 321433
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141423- 1761155
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011134Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201043Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81938