Suututko?

462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Biologinen kellosihan tikittää jo. Kuulin, että munasolusi alkavat kuolla kolmekymppisenä."

Totuus sattuu?

Äänestä

Tai iästä kommentointi.

Äänestä

Eiköhän se riipu siitä kommentoiko toinen noin ihan vain vahingossa/ajattelemattomuuttaan vai oikeasti vittuillakseen.
Kuka nyt vittuilua sietäisi?
Mutta jos toinen ihan muuten vain kommentoisi noin ilman uskoa että nainen voisi siitä suuttua, niin silloin nainen on jo aika herkkänahkainen.

Äänestä

En mä siitä suutu, että laitat linkin mitä et mitenkään omin sanoin avaa mutta ärsyttäähän se....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ujo atm40 kirjoitti:

http://www.viikonloppu.com/?p=65773

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu