Minor Threat

En ole törmännyt vielä yhteenkään tyyppiin joka kuuntelisi Minor Threatia joten löytyykö täältä ihmisiä joiden mielestä aivan legendarinen bändi?
Kommenttia vaan tulemaan...
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuleehan tuota kuunneltua, varsinkin kun kaveri popittaa sitä niin vähän pakosta :) No ei, huippu pänti ja tärkeä vaikuttaja.

Äänestä

Onhan se aivan legendaarinen bändi, ainakin kaikille Xen juoX-tyypeille. Mutta on se muutenkin, itsekin hommasin kesällä sen complete discography-levyn ja helvetin hyvähän se on, pitää hommata lisääkin sitä...

Niin muuten nythän Ian McKaye on lopettanu streittaamisen...

Äänestä

iteltä löytyy pari vinyyliä kyseiseltä orkesterilta.loistava yhtye.kulttibändi, jos näin vois ilmaista asian, vaikka en ite streitti olekaan... hyvää matskua... suosittelen lämpimästi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sXe kirjoitti:

En ole törmännyt vielä yhteenkään tyyppiin joka kuuntelisi Minor Threatia joten löytyykö täältä ihmisiä joiden mielestä aivan legendarinen bändi?
Kommenttia vaan tulemaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu