M: Hartke 12" bassocompo

Eli laadukas ja kompaktin kokoinen äänenvahvistus niin keikoille (isompia meininkejä varten direct out lähtö) kuin himaan. 120W, eq, shape. Kääntyy monitoriksi.

400E
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kova hinta jos maksaa uutenakin 500€. Noh, eka hinta saa olla kova...
..mut joo itelläni on sama laite ja hyvä peli se on. Oon soittanu yli 100 rock-keikkaa (tosin PA:n kanssa, ämyri ollu vaan "monttuna") 12" Hartken kanssa ja nyt vasta hajosi. Hehheh, no kyl ne lupas korjaamolla sen korjata 75eurolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarkkonen kirjoitti:

Eli laadukas ja kompaktin kokoinen äänenvahvistus niin keikoille (isompia meininkejä varten direct out lähtö) kuin himaan. 120W, eq, shape. Kääntyy monitoriksi.

400E

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu