Ihan hirveä olo kun tulin jätetyksi vaikka rakastinkin ja uskoin että meillä olisi yhteinen tulevaisuus ja perhe.. Nyt olen yrittänyt miettiä asian valoisia puolia ja en ole keksinyt ensimmäistäkään... Tiedä mitä tekisi en tahtoisi elää mutta toisaalta haluaisin kuitenki jos meille luoja soisi uudenmahdollisuuden.. Yksi mitä olen miettinyt että lähtisin jonnekkin ulkomaille ja jos sielläkään ei enään elämä maistu niin se jääköön sille tielle.. Jos joku sattuu omistamaan aikakoneen niin kävisin lyömässä itseäni pari kertaa jolloin kusin elämäni.
Luetuimmat keskustelut
- 851345
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä351061Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19865Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154695Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13690- 46669
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13637Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja185631- 33560
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39538