Palstan naiset

Ovatko palstan naiset panetuttamassa itseään illalla?
11132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei tällä palstalla ole naisia. Pelkästään miehiä ja suurin osa heistäkin at-miehiä.

Äänestä

Tuskinpa vaan, taitavat mököttää tänänkin himassa odottamassa, että se mallin töitä sivutoimisesti tekevä toimitusjohtaja kävisi hakemassa.

Äänestä

Helkalla ainakin on treffit. Jännityksellä odotamme raporttia, asiat vain tapahtuvat tai sitten mies on tylsä ja huumorintajuton.

Äänestä

Antaaks naiset tänään jännämiehille.? Veikkaan että palstan naiset ei anna ja palstan ulkopuolella olevat naiset antaa monille jännämiehille paljon lovea.


Ps. aloitus ei ollut minun

Äänestä

Olettaisin, että pimppaloora ja kympin nainen jossain jonkun lakanoissa pyörivät.
Femnerd tuskin tai _Sinkkunelli_ ja marianne89. Saa olla mies pahasti päästään vialla, että noihin kahteen viimeisimpään sekaantuu.
Femnerdhän on saanut muutamalta palstalaiselta aloitteen petihommiin, mutta se vain nirsoilee eikä suostu.

Äänestä

En ole panetuttamassa itseäni ainakaan vielä. Olen aikeissa opiskella koko illan, mutta eihän sitä koskaan tiedä milloin se jännämies tulee soittamaan ovikelloa.

Äänestä
  • Jännämies ei turhia soittele ovikelloja. Se tulee yleensä ovestä läpi ihan kyselemättä. Sehän siitä jännää vasta tekeekin.

    Äänestä

Kotona jo kiltisti. Nou hätä :)
Olin viihteellä ja kaksi suoraa pokausyritystä, mutta kunnon tyttönä nyt yksin kotona jo. Piti ottaa ne parit mut venähtikin vähän.
Onneksi huomenna voi muhia lakanoissa pitkään yksin :)

Äänestä

Olisivatko olleet potentiaalisia ehdokkaita siihen hommaan, jos olisit sellaista hakenut?

Äänestä
  • No yksi olisi ehkä voinut ollakin, mukavia tyyppejä molemmat :)
    Ei vaan tosiaan jotenkin jaksanut sen pidemmälle innostaa. Toisen annoin jopa tarjota mulle juoman, vastoin periaatteitani, kun se ihan väkisin siinä sitä halusi tarjota kielloista huolimatta.

    Äänestä

Ehkä, mutta kaukana palstan tyypeistä, pelottavia, arvaamattomia, vaivaisia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltti atm kirjoitti:

Ovatko palstan naiset panetuttamassa itseään illalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu