Minkä ihmeen takia joka ainoaan kirjoitukseen pitää vetää joku hiton puolue,varsinkin kepu.Eikö siellä Ähtärissä ihmiset osaa ja voi vai eikö uskalla tehdä yhtään mitään ihmisenä.
Joskus olin sitä mieltä että Ähtäriin voisin jopa muuttaa mutta jos muuttuukin joksikin kepuksi niin taidan pysyä visusti omalla paikkakunnalla.
Joskus olin sitä mieltä että Ähtäriin voisin jopa muuttaa mutta jos muuttuukin joksikin kepuksi niin taidan pysyä visusti omalla paikkakunnalla.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei voi tehdä muuta kuin pyllätä kepua. Se on tuhonnut koko kuylän ja minun perheenikin.
Pitkät työmatkat ja kersain koulu meni kiusaamis tapausten selvittämis yrityksiin, joihin ei tietty saatu apuja.
Naapurin lapsi olis pakotettu jopa politiikka puhumaan joulunäytelmässä, mutta lapsen isä naapuri kunnasta ilmoitti ministeriöön tuli näytelmälle loppu soiltä osin. Olis jotain Mikon viulukoteloa pitänyt höpöttää ja eduskuntaa.. Ei meittin kersaa myöskään liitetty kepuun. Ovatkin selvineet elämässä kun muuttivat pois.
Ja säännöistä viis sano entinen valtuutettu kun toisia alkoholistiksi nimitteli.
Säänöistä viis sanoi Nuorisoseuran kaapannut poika. Näin kertoo tutuntupa juttu Mutta on täällä alkohlisteja ja sokeritautisiakin. Minä yksi niistä ja punaisten valojen takana.
Löytyykö ÄHTÄRISTÄ Leidiä joka oli merikievarissa juhannuksena 2014 kysyy Simppa
SIMPPA vielä jos löytyy niin voit laittaa viestin numeroon 0402428364 niin jutellaan .
pisu
joo ottakaa ähtäri vapaat tai varatut naiset yhteyttä. ps,nautitaan toisistamme
jaa eiko vielä ole löytynyt Merikievarin Leidiä olis tärkeetä kun mulla itää niin herkästi tuli heti Tiineeks t Simppa.
MUUTEN jos on vaikka lespo pari niin mä autan kernaasti saamaan lapsen ei tarvitse käyttää kallista lapsettomuushoitoa on muuten jo 2 kertaa kiitelty ihanasta lapsesta. t SIMPPA PUH NO yllä,
JA vielä senverta siitä toimenpiteestä jos on täys lespo niin voidaan käyttää niin sanottua Muslimi yhdyntää jossa neitseen päälle laitetaan matto ja ainoastaan pimpan kohdalla on aukko niin että ei synny iho kosketusta tämä järjestely on myös sopinut Suomalaisille täys lespoille.
Positiivista löytyy ähtäristäkin