Jos tämä "häirikkö" tyttönen nyt vain jättäisi ensi kerralla tulematta tälle palstalle.
Jos täytyy toisten kustannuksella yrittää pönkittää omaa egoaan, ei kaikki ole kunnossa omassa elämässä. Toivottavasti hän ymmärtää, että aiheuttaa monille teksteillään pahan mielen.
On sääli, että kuntosliohjaajana työskentelevä nainen ei osaa käytöstapoja ja pilaa näin monen ihmisen käsityksen heidän ammattikunnastaan.
Ehkä tämän "häirikön" tulisi tarkkailla itseään ja yrittää selvittää, mikä häntä oikeasti vaivaa... Pahaa oloa ei koskaan tarvitse purkaa muihin ihmisiin, varsinkaan vieraisiin sellaisiin.
Erilaisuus on rikkaus!
Näistä häiriköistä....
Hoh hoijaa..
1
505
Vastaukset
- päivänsäde
puhut asiaa. jokainen meistä on erillainen. ja se on mahtista:)
mulla ainakin on niin hyvä itsetunto, ettei tarvii muita arvostella tai nimitellä julmasti.
ikävää tommoinen ainainen nimittely ja itsensä ylistäminen..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1014954
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2502037- 891673
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401190Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3371163Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051100- 501099
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1481070- 1111029
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os85984