Bodaaja miehen vaatetus.

Eilen lenkkeillessäni vastaan tuli bodari kaveri joka varmaan käveli treeneistä, päällä Farkut , Pilottipusakka ja päälle kurottu Voimannostovyö tiukkaan. Uutta muotia voimamiehillä.
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Täytyyhän VOIMAMIEHEN olla vahvan näköinen. Yläkropan saa näyttämään isommalle kun kuroo leveällä vyöllä vatsan tiukkaan.

Äänestä

Mikä ettei ,Mies voi pitää vyötään miten haluu. Olen mäkin nähnyt pidettävän punttivyötä farkkujen kanssa eikä tuo haitannut minua eikä varmaan ketään muutakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voimavyö kirjoitti:

Eilen lenkkeillessäni vastaan tuli bodari kaveri joka varmaan käveli treeneistä, päällä Farkut , Pilottipusakka ja päälle kurottu Voimannostovyö tiukkaan. Uutta muotia voimamiehillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu