Kertokaahan nettideittiriipuvaiset, mikä ihme siinä kiehtoo etsiä uutta seuraa netistä, vaikka itse seurustelette? Miksi valehtelette ja huijaatte sekä omaa kumppanianne että netissä sinkkuseuraa etsiviä? Pidättekö omaa kumppanianne hätävarana kunnes uusi löytyy? Ettekö ymmärä tai välitä siitä, että touhunne loukkaa ja rikkoo suhteenne? Ja vaikka olette aiemmin jo kiinni jääneet, miksi ihmeessä kohta taas etsitte uutta seuraa netissä?
net juan
3
193
Vastaukset
- Ismettelee
Mitä on nämä varatut vanhemmat miehet jotka kerää niitä naisia siihen kaverilistaansa ja kaverit yleensä vielä omien lapsiensa ikäisiä? Niitä miehiä on täällä tosi paljon?
- et silleensä
Juuri näin ap.Sairaita ne on sielultaan ja tyhjiä sydämestään.Ei elämässä mitään arvokasta.Niillä ihmisillä ei ole omanarvontuntoa ja tosi huono itsetunto ja vieläkin huonompi moraali.Narsistisia omaan tyhjään egoon tuijottajia.Yksinäisiä tunteettomia ihmispoloja.White trash!
- naisetkin osaa
Eikö se ole se ja sama kuka minkäkin ikäisiä hakee vai sekö joitakin vanhempia naisia kismittää kun ei ne miehet enää juokse perässänne kun ehken ne muutamat vuoskymmenet sitten.
Elätte siinä menneessä vihassa ja katkeruudessa ja nyt sitten on hommattu ihmissuhteita korvaavaksi kissa tai koira jota sitten illat pitkät kusetatte.
Se että sillä pillun voimallanne parisuhteessakin kiristätte miestä tekemään milloin mitäkin pihtaamalla niin sekö on oikein?
Kyllä se on kuulkaa paljon varattuja naisiakin netissä kun halutaan sitä säpinää ja särmääkin elämään kun sen insinöörimiehen kanssa on arkista ja tylsääkin mutta sehän oikeutettua naisten ajatusmaailmassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko991546Kerran oltiin mekin kahdestaan
Saanko sanoa, että minua kyllä vähän huvitti jälkeenpäin? Olit kuin vapiseva jänis ketun vieressä valmis loikkimaan paik131216- 2301200
Persut yritti estää somalinaista väittelemästä lääketieteen tohtoriksi
Yrittivät saada hänet lähihoitajakouluun, vaikka pärjäsi hyvin koulussa. Nyt hän on yliopistossa väitellyt lääketieteen2671068Oikeasti, voitais mennä kahville
ja jutella niin kuin normi-ihmiset. Kyllä toivon sitä. En pelkää kohdata enkä istua sun kanssa samassa pöydässä. Miten o81989- 141970
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi179963Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos15949- 74819
Yritin keväällä unohtaa sinut nainen
mutta siinä kävi niin, että ikävä tuli korkoineen takaisin. Niin että mikä taikavoima sinulla on minuun, sitä joutuu mie33812