hinnat sahaa netticarissa

Naurattaa kun yksityiset ja jotkin liikkeet !!!! jopa vaihtavat auton hintoja jopa päivittäin!!! Ihan sairasta touhua?? Maanantaina hinta 9500 seuraavana päivänä 6500 ja vielä samana päivänä muutettu 6900e KYSEESSÄ LIIKE HESASSA PÄIN.
Toinen eka hinta 6200 sitten parin tunnin päästä 7999 ei voi kun nauraa KUKAAN JÄRKEVÄ EI OSTA ja vielä luulevat että kukaan ei huomaa hah hah
11105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Osta silloin kun on halvimmillaan.

Äänestä
  • Se vaan on tyhmää ja epäilyttävää toimintaa.Ei rehti autoliike auton hintaa muuttele 3000€ päivässä suuntaan tai toiseen.Ei kai kukaan osta kun hint voi tippua vaikka kuinka alas hah hah TYHMIÄ SUOMESTA LÖYTYY

    Äänestä

K-kaupassa mainostettiin kahvia tarjoushinnalla alkuviikosta. Kun menin tänään ostamaan sitä niin sanoivat että tarjous loppui eilen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Jokainenhan voi nostaa autonsa hintaa silloin kun huvittaa, ei auto ole sen kummempi hyödyke kuin joku muukaan. Jos on ostamassa, niin ostaa silloin kun on halvimmillaan ja ellei osta niin pitää suunsa kiinni toisten asioista.

Äänestä
  • No mutta onhan toi lapsellista toimintaa.Asia ei minulle kuulu koska ostan auton aina yksityiseltä ja rehelliseltä SUOMALAISELTA mieheltä tai naiselta.

    Äänestä

2000-3000 € on normaali alennus autosta ilman vaihdokkia.

Äänestä
  • Ei ole.
    Ylihinnoittelevissa liikkeissä ehkäpä, mutta kaupallisen normaalihintaisesti myyntituotteensa hinnoittelevissa ei lappuhinnoista edes tarvitse tinkiä kuin kympit tai sataset korkeintaa alaspäin pyöristellen.

    Äänestä

Osaa ne yksityisetkin.

Eilen 8900, tänään 9500... huomenna jo yli 10000? Ensiviikolla 5000?

http://www.nettiauto.com/bmw/540/6655407

(Hauskaahan tässä on se, että tuosta hinnankorotuksesta on näkyvä jälki "nuoli ylöspäin" merkintänä ja vanha alhaisempi hinta näkyvillä...

Äänestä
  • 5000 ylihintainen vanha bemu heh

    Äänestä

Mutta Volvo 240:n hinta pitää! Tälläkin hetkellä niitä saa kohtuulliseen 6000 euron hintaan :)

Äänestä

Missä toi HESA on?, en löytänyt suomen kartalta, onko Virossa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


polazw kirjoitti:

Naurattaa kun yksityiset ja jotkin liikkeet !!!! jopa vaihtavat auton hintoja jopa päivittäin!!! Ihan sairasta touhua?? Maanantaina hinta 9500 seuraavana päivänä 6500 ja vielä samana päivänä muutettu 6900e KYSEESSÄ LIIKE HESASSA PÄIN.
Toinen eka hinta 6200 sitten parin tunnin päästä 7999 ei voi kun nauraa KUKAAN JÄRKEVÄ EI OSTA ja vielä luulevat että kukaan ei huomaa hah hah

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu