olen miettinyt

onkohan uudella ministeri sannilla tumma ja karvainen pimppi ja onko muuten nätti vai ei
366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaisikohan sun miettiä välillä jotain muutakin kuin pimppejä?

Äänestä
  • kikkelini tykkäisi leikkiä pimpin kanssa kun on yksinäinen kyllä minusta lapset saavat leikkiä se suotakoon heille mutta mistä löytää leikki kaverin uskoisin että tulisi heistä parhaat kaverit

    Äänestä

  • mistä leikki kaveri kirjoitti:

    kikkelini tykkäisi leikkiä pimpin kanssa kun on yksinäinen kyllä minusta lapset saavat leikkiä se suotakoon heille mutta mistä löytää leikki kaverin uskoisin että tulisi heistä parhaat kaverit

    Hmm... Kumpi sana tuossa nyt on likaa, leikki vai kaveri. Kuullostaa niin kummalliselta, ett varmasti sen pitäis olla joko tai..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saman peiton alle kirjoitti:

onkohan uudella ministeri sannilla tumma ja karvainen pimppi ja onko muuten nätti vai ei

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu