eli ruvennut välillä mies ottaan päähän sen juomiset.aina kun vapaat vaan töistä alkaa ni heti kaljaa vaan naamaan.ja kolmen viikon välein kunnon kännit.sitten se pitää mua hereillä yö kahteenkin asti ja puhuu päissään niitä tyhmiä juttujaan.ja sit vapaillaan kun joutuu kuunteleen meidän pikku pojan heilumista ja kiukuttelua ni se aina vaan jankuttas sille ja huuattaa sitä.sitten se syyllistää mua että mä lellin lapsen pilalle että kuri pitää olla.mukamas samalainen kuin enen aikaan.musta toi on jo sairaaloista.tollanen ainanen jankutus.tekis mieli vetää turpaan tuota ukkoa.rasittava se on.istuu tietokoneellaan päivisin 6-8tuntia välittämästä perheestään mitään.katoin kellosta aikaa ni 17.00-1.00asti yöhön naputteli koneella ykski päivä.minä istun pojan kanssa sohvalla ja katon lasten videoita.onko oikeeta?kyllä se tietty välillä vie lasta ulos en mä sitä sano.istuuko teidän mies noin kauaa koneella päivittäin?ihan kun mä olisin niin tyhmää seuraa. meidän pienelle pojalle kun se joutuu kuunteleen sen
miksi kyllästyttää??
rola
2575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
no oot säkin ukon ottanut??...
Koeta pistää se ruotuun tai hankkitutua eroon siitä. Joskus kyllä vakava juttelukin saattaa auttaa, muuta harvemmin valitettavasti.
Luepa vielä kertaalleen oma viestisi, niin ymmärrät kyllä, miksi miestä kyllästyttää. Siitä ei nimittäin löydy mitään syytä, jonka vuoksi joku voisi olla sinusta kiinnostunut.