En ole koskaan saanut pillua

Silti seksi ja nuoret naiset ovat mielessä koko ajan :/
12690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Sitten kun sitä saa huomaa ettei se nyt niin ihmeellistä ole, monesti kuvitelma on todellisuutta parempaa.

Äänestä

Ei ole Darkkiskaan vaikka on vielä vanhempi.

Äänestä

Ei ihme, että on mielessä koko ajan. Mitä sitten onkaan, kun on saanut, iskeekö täysi psykoosi päälle.

Äänestä
  • Eiköhän se sieltä kuitenkin tule jossain vaiheessa.

    Äänestä

  • Voisitko ottaa minulta suihin?

    Äänestä

Etkä todennäköisesti tule enää ikinä samaan.

Äänestä
  • Muistan kun armeijassa yksi tupakaverini valitteli samaan tapaan poikuuttaan silloin parikymppisenä. Jossain vaiheessa joku puolituttu tyttö sitten antoi hänelle pillua ja otti jopa kullin suuhunsa. Sitä sitten naureskeltiin yksikössä ja minä ja varmaan muutama muukin ätmi oli hiljaista poikaa. Mistähän minä löytäisin tutun typykän nussittavakseni? Hirveesti kyllä ajattelen niitä harvoja tuntemiani nuoria naisia seksuaalisesti mutta iäkkäämmät naiset eivät kaikesta huolimatta kiinnosta yhtään.

    Äänestä

  • Olen ihan varma että pääsen vielä toteuttamaan seksiunelmiani kauniin tytön kanssa.

    Äänestä

  • 30-vee poika kirjoitti:

    Muistan kun armeijassa yksi tupakaverini valitteli samaan tapaan poikuuttaan silloin parikymppisenä. Jossain vaiheessa joku puolituttu tyttö sitten antoi hänelle pillua ja otti jopa kullin suuhunsa. Sitä sitten naureskeltiin yksikössä ja minä ja varmaan muutama muukin ätmi oli hiljaista poikaa. Mistähän minä löytäisin tutun typykän nussittavakseni? Hirveesti kyllä ajattelen niitä harvoja tuntemiani nuoria naisia seksuaalisesti mutta iäkkäämmät naiset eivät kaikesta huolimatta kiinnosta yhtään.

    Olen siis päätellyt että eka kertani täytyy olla nuoren naisen kanssa jonka jo tunnen ja se on valitettavan lyhyt lista mutta yrittänyttä ei laiteta.

    Äänestä

  • 30-vee poika kirjoitti:

    Olen ihan varma että pääsen vielä toteuttamaan seksiunelmiani kauniin tytön kanssa.

    Pidä toi.

    Äänestä

Samoilla mennään. Tietäsköhän *oikeasti* mitä sitä edes tekis jos joskus mahdollisuus tulisi vastaan. Teoria on kyllä halussa...

Äänestä

Niin ne ovat minullakin koko ajan mielessä, ensimmäinen teinirakkaus, ensimmäinen sukupuoliyhdyntä, immenkalvo, neitsyyden vieminen, poikuuden menetys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


30-vee poika kirjoitti:

Silti seksi ja nuoret naiset ovat mielessä koko ajan :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu