ISLAMISTI HYÖKKÄSI PALSTALLE

KATSO ETUSIVUA.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

KATSOIN ETUSIVUA. SIINÄ LUKI ETTÄ MITEN JAKSAISIN ELÄÄ KAUKOSUHTEESSA. KATSO VAIKKA ITSE: http://www.suomi24.fi/

MIKSI TÄÄLLÄ MUUTEN PITÄÄ HUUTAA?

Äänestä

Onhan kummallista jos et eroita islamisteja

Äänestä
  • Niitä on aikea erottaa jos ne ovat sun omassa sairaassa päänupissas kaksisuunatisena häiriönä.

    Äänestä

  • 11+13 kirjoitti:

    Niitä on aikea erottaa jos ne ovat sun omassa sairaassa päänupissas kaksisuunatisena häiriönä.

    Et näytä erottavan

    Äänestä

  • Ikävä tapaus kirjoitti:

    Et näytä erottavan

    Käyhän sohvalle lepäämään ja lopeta toi kohkaaminen niin et enää harhoja itsekään näe.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


isishamas eappi kirjoitti:

KATSO ETUSIVUA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu