Tapasin suomi 24 treffipalstalla viehättävän/kunnollisen/uskonnollisen/tunteikkaan/ yksinäisen/runollisen/ erittäin kielitaitoisen Irinan! Ystävystyttiin ja oltiin kuin nuoret rakastavaiset,useita SMS illalla ennen nukkumaan menoa ja aamulla heti herättyä hänen puolesta muu meidän kirjeenvaihto! Olen rohkea ja( ollut paljon naisia elämässä n parisataa ja kauniita),otin kuitenkin riskin ja maksoin hänen matkansa 420e vaikka kyllä tiesin riskit! Oli puhe että hän tulee luokseni,mutta hän osoittautui kuitenkin petturiksi!
Haluan kirjoittaá tämän varoitukseksi muille,olkaa tarkkana,vaikkaa minulle asia ei niin vakava ollutkaan!!
Taitavaa huijausta Venäjältä
4
256
Vastaukset
- jippijaijeemuthrf
Eli kävelit miinaan, ties vaikka mies toisessa päässä. Ei koskaan pidä lähettää centin latiakaan. Jos toinen ei saa raahattua ahteriaan vaalimaan raja asemalle ilman tukea niin kyllä se ahteri on aivan liian läski tai sitten kusettaja.
Eli vetäse se skype käyttöön ja kutsu raja asemalle jos kihelmöi. Maksat kulut sitten kun ajelette kohti kultaista kotiasi. Ja rahat sekä arvotavarat kassakaappiin ettei kauniin rakastelun päätteeksi sinun nukkuessa katoa sukat ym jalasta.
Miksi näitä aina tapahtuu vaikka tietoa on?
Kumpikin ansaitsi kuitenkin, venakko rahaa ja sinä opetuksen.- 14+15=?
miinaan voi ajaa aina. vaimo nyt suomessa jo kohta neljä vuotta ja puhuu kohta jo hyvin sujuvasti
Of course , be careful...with ladiws. if you are serious with lady, yoy should marry her very soon for getting the permit of recidents.
For sure, newer send money abroud.
Näitkö sitä naista koskaan?
- ei kiinnosta
Täällä on ihan oma palsta nettideittailulle. Miksette mene sinne tilittämään näitä juttujanne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit365264Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3994531Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483819KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1423019Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112510Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182048Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511992- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241459