Haluisin käydä mayors gymilla, mutta pelkään koska siel on tosi paljo roinaajia. Mitä jos joku saa roidragen ja raiskaa mut pukkarissa?
Onks täällä hesas turvallisempii, mutta yhtä laadukkaita mestoja?????
Mayors gym kuntosali
2
2501
Vastaukset
- Nivusiin koskee
No nyt alkoi tehdä piIIua mieli!
- Salit kokenut
Majuri on turvallisin. Jos sinut raiskataan ja hakataan niin se riski on vain otettava. Muualla vedetään kovaa kamaa, heroiinia ja kristalli methiä ja kaikennäköistä sekaisin. Yhdessä salissa joka toinen uusi käyttäjä ammutaan ensimmäisellä salikerralla ja nahasta tehdään pintoja laitteille. Majurilla on aika turvallista, mutta korvaushoidossa sinun tulisi vähintäänkin olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663382Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463202Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1232738- 442553
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871505- 391330
- 821199