Yritin kulkea heidän ohitseen mutta he hinkkasivat itseään minua vasten. Sitten he loivat pitkiä katseita minuun. Join drinkkini ja pakenin baarista kotikoneen äärelle. Miksi koskaan kauniit naiset eivät ole kiinnostuneita minusta? Nyt itken ja syön jätskiä. Minä en halua tuollaisia naisvätyksiä.
Rumat naiset kiusasivat minua baarissa
naiset vastuuseen!
11202
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Raiskasivat sinua katseellaan. Pitäisi lailla kieltää tuommoinen.
Ne ämmät olivat vielä liian lihaviakin. Koskeen en tule olemaan niin epätoivoinen että tuollaisten jämäpaskojen kanssa alentuisin edes keskustelemaan, Lihavat naiset helvettiin!
Ehkäpä sinua lähestyy rumat naiset siksi koska he katsovat että olet heidän tasollaan ja siksi lähestyvät sinua. Palstalla aina jäkätetään naisten nirsoudesta mutta kyllä niitä nirsoja miehiäkin löytyy.
Naiset lähestyvät vain itseään korkeampi tasoisia miehiä.
Joten rumat ja/tai läskit naiset lähestyvät hyvässä kunnossa olevia ihan ok näköisiä miehiä.
Taso ei ole sama, mutta naisista tietysti ehkä tuntuu siltä että se on kun eivät huomaa millaisia leveä lastisia sontakuoriaisia sotamaalaustensa alla ovat.
Mietin kans et mitä miesten päässä oikein liikkuu ku ne tulee yrittää mua! Eiks ne nää et oon ihan toisella tasolla. Varsinkin jos ne yltää mua tyyliin tisseihin max.
Ja sit kun oon et no thanks ne jää vielä roikkuu ja seuraa ja kuvittelee et oon niiden kaa koko yön, vaikka baarissa ois parisata muutakin jäbää.
Sano niille, että "Suxi vittuu, mä oon iha next level biatch!"
Niinpä, vastuuseen kaikkia loisia jotka yrittävät ja kuvittelevat kaikenlaista! Pääsis eroon niistä rumista äijistäkin, jotka vain tuijottelevat ja ihailevat kauneuuttani ihan ilmaiseksi! Harmi kun suomessa ei ole facekontrol-sisäänpääsyjä.
Tuttu ilmiö.
Rumat, vanhat ja ennen kaikkea pyöreä-pirjot tuppautuvat samoihin pöytiin.
Meillä on kavereiden kanssa jo tiettyjä tapoja vältellä näitä.
Pahinta on kuitenkin se kun pari kaunista tyttöä ja ns. plussapallero liittyy seurueeseen.
On todella rasittavaa käydä keskustelua ja samalla yrittää vältellä tämän plussapalleron katsetta tai ettei naurata tätä liikaa ettei hän ala kuvitella mitään.
Kaverit jo naureskelevat että miksi juuri pyöreät muhkean mukavat naiset ovat perääni vaikka itse en ole mitenkään ruma enkä pyöreä.
Olen päätellyt että se johtuu että olen miellyttävän ystävällinen kaikkia naisia kohtaan jolloin nämä pyöreät epätoivoiset alkavat kuvitella että he kiinnostavat minua yhtä paljon kuin ne hoikat kauniit naiset.
Rumat äijät ahdistelevat Facessa ja muuallakin, eipä niistä niljakkeista noin vain eroon pääsekään. Ovat todella hankalia ja ällöttäviä eivätkä usko kun heille yhden kerran sanoo asiasta, eivät lopeta millään vaan ovat suorastaan pakkomielteisiä.
Nussitaanko?
Ruma nainen lähestyy atm:ää baarissa -> kiusaamista, sympatiat miehen puolella
Ruma mies lähestyy atn:ää baarissa -> naisella ei oikeutta valittaa, vaan pitäisi lakata olemasta nirso ja tajuta oma tasonsa