Karvainen muna?

Mitäs naiset on mieltä jos miehen muna on karvainen palleista melkein sipuliin?
4631
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itselläni löytyy jopa terskan esinahasta asti yksittäisiä karvoja

Äänestä

Karvojen ajelu on homojen hommaa.

Äänestä

Miestissiongelma taisi ratketa kun siirryttiin jo karvoihin. Hyvä

Äänestä
  • Entäs karvaiset ja hikiset miestissit?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


karvamuna kirjoitti:

Mitäs naiset on mieltä jos miehen muna on karvainen palleista melkein sipuliin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu