että miehen pitää olla sitä, ja tätä että sopii suhteeseen, mutta naisen ei tarvitse olla kuin hoikka,
On se prkl!
haistakaaoikeestipas
23255
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Kamalaa roskaa.
Ei naisen tarvitse olla hoikka.
http://www.youtube.com/watch?v=gnH-7qZUkUY
Miehen pitää olla sitä ja tätä, mutta naisen ei tarvitse kuin omistaa pillu.
Tässä onn taas ristiriita, palstapojathan vaativat vaikka mitä naiselta, vaikka he itse ovat luusereita.
Mikä ristiriita?
Onhan se nyt ihan selvä, että naisella on oltava silikonista tehdyt rinnat, posliini pillu, puhdas peppureikä ja on oltava neitsyt, mutta silti peto sängyssä.
Oikeastihan nuo ovat aika pieniä vaatimuksia verrattuna siihen mitä naiset vaatii mieheltä.
Mitä miehen siis pitää olla?
Joo, tiedän. Asia käydään palstalla läpi ainakin 20 kertaa joka päivä 365 vuorokautta vuodessa, mutta kysyn nyt ihan huvikseni.
Tatuoitu väkivaltarikollinen.
Jos näin on, niin sellaiseksihan on helppo ryhtyä. Jos teoriaasi uskot, niin matki perässä!
Sinähän sen päätät millainen naisen täytyy sinulle olla.
Loistavasti sanottu.
Lopeta tälläinen ja löydä onni itsesi kanssa, koska kukaan nainen ei voi koskaan sinua onnelliseksi tehdä.
Kyllä mä vaadin naiselta paksun lompakon, isohkot silikoonilla täytetyt tissit, naisellisen pyykkilautavatsan ja muutenkin timmiksi treenatun vartalon. Naisella pitää olla myös paljon omaisuutta, sekä vähintään kolme arvoautoa.
älä vaivaudu. Me karhuntalja rinnalla ja nahkatakki päällä jyystetään naisia panoringeissä. Ei tarvi kun ottaa ämmää kädestä ja antaa antaa koskettaa kunnon karjun karvaisia palleja ja isoa munaa.
Uuh! Ihan kostui...
....silmät naurun kyynelistä.
Kas! "Neiti en kelpaa kenellekään kun en kelpuuta ketään" ilmestyi paikalle.
Eikös tuo ollut se "ATN" joka kertoo miten antelee pakkeja kännisille miehille, ja joka on kokenut myös molemminpuolisen rakastumisen?
NIin tosiaan, se on harmi kun miesmallit joilla on miljoonia tilillä eivät ole vielä tulleet hakemaan sitä kotoa, joutuu toinen kokemaan rakastumisia miehiin joiden huomaa olleen perin tavallisia, puhumattakaan sitten rohkaisuryyppyjä ottaneiden torjumisesta - niitä ei edes lasketa!
Ihastus ensisilmäyksellä ei ole rakkautta ja on täysin mahdollista, että tunne oli vain minulla ja kuvittelin toisen tuntevan samoin.
Mies oli sitäpaitsi kaikkea muuta kuin perin tavallinen - ainakaan ulkonäöltään - sitä suuremmalla syyllä varmasti vain kuvittelin kaiken.
Känniset eivät olleet rohkaisuryypyn ottaneita, kyllä niitä ryyppyjä oli otettu ihan kaksin käsin ja jo useamman tunnin ajan. Ei täällä yksikään mies kelpuuttaisi kaatokännissä olevaa naista, joka ehdottelee sellaista jota ei halua.
Olen edelleen ruma ja lihava, joten miesmallit eivät katso päinkään kun ei katso muutkaan. En edes halua mitään miesmallia ja olen useampaankin otteeseen sanonut, että miehen tuloilla ja statuksella ei ole merkitystä.
No, tämä oli kaikki turhaa koska palstalla miehet tuntuvat jotenkin mystisesti tietämään naisen elämän paremmin kuin nainen itse, vaikka nainen kait vissiin on sen oman elämänsä elänyt.
On hyvin halventavaa sanoa toiselle, että hänen omat kokemuksensa eivät pidä paikkaansa.
Olen pelkästään omien vanhempieni lapsi enkä suostu olemaan kuin korkeintaan heidän ojennettavanaan. Täällä en ole kenellekään velkaa yhtään mitään.
Sinun omat kokemuksesi eivät pidä paikkaansa. Ojennan sinua siitä, että väität toisin. Olet minulle selityksen velkaa.
Tietenkään eivät omat kokemukseni pidä paikkaansa ja tiedät elämäni paremmin kuin minä itse koska olet mies.
Miten saatoinkaan, julkesinkaan, luulla muuta.
Niin ja jotta nainen pysyisi edes jonkinlaisessa kunnossa, sen pitää olla vain ahmimatta kuin virtahepo.
Mies taas joutuu käymään salilla, pitämään tarkan dietin, ei saa olla liian riuku eikä todellakaan lihava, vaan sellainen normaali, kuten esim. uimarit ja pikajuoksijat.
ja se kovalla työllä saatu kroppakin on vain pienenpieni osa naisten kiinnostukseen vaikuttavista asioista ja kropankin suhteen moni naisen arvostama asia on sellainen johon ei voi vaikuttaa treenaamisella esim pituus, ruumiinrakenne ym
pelkällä treenaamisella miehen on erittäin vaikea ellei mahdotonta nostaa tasoa.
Ihmetyttää kyllä nämä erot haluttavuudessa naisen ja miehen välillä, naisen tulee olla vain perusnätti ja hoikka niin on haluttu.
Miehen taas tulee olla se 185 cm mallikasvoinen bodattu ylisosiaalinen ekstrovertti toimitusjohtaja ollakseen haluttu.
Aloittaja, naisen ei tarvitse olla edes hoikka kelvatakseen suhteeseen. Läskit akatkin löytävät seuraa todella helposti.
Kuulostat kateelliselta..
Kuka oikeesti haluaa seurustella läskin akan kaa.. hahahahhahahaaa.