Ostin uuden kolmiteräisen Philipsin. Kaula on kuin tulessa ajon jälkeen. Onko vika kaulassa vai koneessa? Kokemuksia?
Partakone
sallilaj
2
160
Vastaukset
- höylääjä
Ilmeisesti tarkoitat sähkökonetta. Sehän ei sovi kaikille juuri sen takia että ärsyttää ihoa.
Hyvä partavaahto ja höylä pitäisi auttaa ongelmaan.Joo sehän se oli. Oon välillä kokeillut sitä ja toimi, mutta kun olovanaan muka on työläämpää sillä ajaa ja muka aikaa vievämpää, mutta taitaapi olla juuri toisinpäin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352186
- 841293
- 561278
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351205- 631161
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39874Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122759- 31711
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21562