Vedän kolmen päivän paaston huomisesta lähtien.
Joo, ei nähtävästi kukaan muu vedä.
Laitan tietoa kuitenkin.
Turha kysyä?
Hohoo hohoo
3
119
Vastaukset
- jarppe-
Olipas sattuma että joku muu aloittaa paaston juuri samana päivänä:) Tai siis aamulla söin vielä lihoja mitä sattu oleen jääkaapissa, eihän niitä roskiinkaan viitti heittää, mut nyt siis paasto on alullaan ja meinaan kokeilla mahdollisimman pitkään:) Miksi vain kolme päivää?
- kyllä ootte tyhmiä
Naurettavia nää passtot sitten kun se loppuu tulee kilot takasin tuplana
Suosittelen jatkossa kerran kuukaudessa yhtä paastopäivää, se puhdistaa ja ajaa vuodessa 12 päivän paaston.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.703287Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291068
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6895- 84879
- 34810