Unelmanaiseni on lihava

Minun mielestäni kaikkein tärkein on ihmisen luonne, Se miten ihmisten luonteet sopivat yhteen. Minun unelmanaiseni on hieman lihava.
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En usko

Äänestä

Miksi et usko? Minä pidä valtavasi hieman lihavemmista naisista. Rakkaus on tärkeintä.

Äänestä

Mikä on "hieman lihavempi"? Tarkoittaako se 5-10 kiloa ylimääräistä vai 20-40 kiloa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jeesss kirjoitti:

Minun mielestäni kaikkein tärkein on ihmisen luonne, Se miten ihmisten luonteet sopivat yhteen. Minun unelmanaiseni on hieman lihava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu