Miten esim imetään hevii netiist?Pitääks niit tyhjii cd levyi jotenki lämmittä ekakks ku puhutaa et poltetaa musaa levylle hei?Muutin porukoitten mnukana takas stadii eikä sie israelis vittuollu mitää nettii eli oon aika pihal täst nyky touhust.voiks joku jeesaa vähä ku ei kehtaa het rupee kyselee tyhmii kartsal...himas vaa rukoillaa ja jeesustellaa!en mä!!!!!!
Miten poltetaan musaa netiist?
Heviletti-90
7896
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hankkiudu näin ekaksi hoitoon.
Mutta hei! Israelissahan on internet;)
Ensin hommaat laittomia ohjelmia, imutat musaa ja sen jälkeen sut ammutaan. Meinaan että jokainen joka imuttaa Metallia on paskaluopio, joka pitäisi teurastaa ja uhrata.
Piste.
Hail Manowar.
Mäkin diggaan samast bändist!Se oli iisii toi ilmasen metallin imeminen ku broidi puoli viitti vähä jeesaa hei.Pistin imuun sen koneella kaikki Mamowarit ja Testamentit!Vähä ku kohta skobet on kovilla ku Mamowari iskee tajuntaan!!!
Hail Mamowar!
Samalla tavalla kuin imet isäsi pesemätöntä patukkaa, eli posket lommollaan ja ahnaasti niellen.
Lukisit mun vastauksen nii hiffaisit vähä itekki jotain daijju!
Mä en nyt "hiffaa"...Vaikka ihmiset tajuis, että viesti on jonkinlainen trolli, niin silti pitää ruveta mesoamaan siitä.
Eikö nää trollit vois jättää ihan omaan arvoonsa?