Kaikki sinkkuna synnyttävät vauvamahaiset naiset jonoon mun luo. Ei väliä onko ensimmäisellä vai yhdeksännellä kuulla, kaikki huomioidaan.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mutta kun ne eivät melko varmasti ole neitsyitä. Ja mitä sinä heille edes olisit tarjoamassa? Et kai sentään itseäsi?
Olet kaiketi valmis elättämään toisen miehen lapsen? Syötät, vaihdat vaipan, peset pyllyn, viet neuvolaan, harrastuksiin, autat läksyjen teossa, ostat mopon, kustannat jääkiekkoleirin?
Mun kokemusten keruu listalla oli sekä ensiraskaana oleva nainen, että synnyttänyt nainen. Kokemusta, kokemusta siis. Eihän sitä muuten voi "tavallista" 4-5 panon naistakaan ottaa vaimoksi, jos ei ensin ole tasoissa.