Rekatun kaarnen pervoilut

Äijä yrittää keskustella sivistyneesti silloin kun kirjoittaa nikillään ja puskista hän tekee tälläisiä keskustelunavauksia:


http://keskustelu.suomi24.fi/node/12728397
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisko mahdollisesti trolli asialla?
Tuli jostain mieleeni sekin mahdollisuus,
tosin mulla ei ole minkäänlaista kokemusta trollin jäynästä!

Pitäiskö kysyä mielipidettä myös yb:ltä
ja onko oasis huomannut joutuneensa
myrskyn silmään koskaan?

Runontaja, ratikka ja har-miehelläkin varmaan jokin mielipide?
Viimeeks oli Elisan ryöpytys...jne!
Mikskä täällä on mode..sitä mä en tajua...varmaan teknisten ongelmien takia. Soittaa sit jonkun korjaan vikaa...ilmeiset. =)))))))))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyh... kirjoitti:

Äijä yrittää keskustella sivistyneesti silloin kun kirjoittaa nikillään ja puskista hän tekee tälläisiä keskustelunavauksia:


http://keskustelu.suomi24.fi/node/12728397

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu