Vaimoni ja tyttäreni

Vaimoni kävi nuorena ja kauniina panettamassa itseään etelässä tummilla miehillä. Tyttärelläni on nyt samanlainen vaihe elämässään ja se saa vaimoni kateudesta vihreäksi kun hän joutuu tyytymään huonoon seksiin ruman ja pienimunaisen miehen eli minun kanssani.
555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Teistä pitäisi tehdä tosi-tv sarja.

Äänestä
  • Niin voisi tehdä. Ohjelmassa minä raataisin työpaikalla ja tyttäreni kieppuisi ympäri maailmaa jakelemassa vittuaan erilaisille gigoloille ja ämerikkalaisille sosiaalisille taitureille. Sitten kun tyttären eksoottinen mielitietty saapuisi Suomeen kunniavierailulle, olisi vaimoni kateudesta vihreä kun tyttäremme saa parempaa seksiä kuin hän.

    Äänestä

  • Isä Timppa kirjoitti:

    Niin voisi tehdä. Ohjelmassa minä raataisin työpaikalla ja tyttäreni kieppuisi ympäri maailmaa jakelemassa vittuaan erilaisille gigoloille ja ämerikkalaisille sosiaalisille taitureille. Sitten kun tyttären eksoottinen mielitietty saapuisi Suomeen kunniavierailulle, olisi vaimoni kateudesta vihreä kun tyttäremme saa parempaa seksiä kuin hän.

    teidän seksin onnistuminen on pippelin koosta kiinni niin mikset kustanna itsellesi suurennusleikkausta kun rahaa tuntuu olevan?

    Äänestä

Oletko vaihtanut Skoda Octavian uudempaan vuosimalliin kun vaimosi suostuu antamaan sinulle seksiä?

Äänestä

Onko perheenlisäystä jo tiedossa? Jos on, niin minkä väristä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isä Timppa kirjoitti:

Vaimoni kävi nuorena ja kauniina panettamassa itseään etelässä tummilla miehillä. Tyttärelläni on nyt samanlainen vaihe elämässään ja se saa vaimoni kateudesta vihreäksi kun hän joutuu tyytymään huonoon seksiin ruman ja pienimunaisen miehen eli minun kanssani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu