Hampaan poisto ja alkoholi?

Elikkä mulla poistettiin viime ma (eli 4päivää sitten) hammas ja veri on mun mielestä hyytynyt (ei vuoda verta) en saa suuta viel kunnol auki ja välil särkee.. Mut saanko silti tänää ottaa pari pulloo siiderii? Mitä mieltä??
3390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos et ottanut eilen, ota tänään.

Äänestä
  • Otin :D eikä mitään ongelmaa..

    Äänestä

Oletko siiderivalas ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vieras1256 kirjoitti:

Elikkä mulla poistettiin viime ma (eli 4päivää sitten) hammas ja veri on mun mielestä hyytynyt (ei vuoda verta) en saa suuta viel kunnol auki ja välil särkee.. Mut saanko silti tänää ottaa pari pulloo siiderii? Mitä mieltä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu