kiinnostaako miehiä lihaksikkaat naiset?
....................
13169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
hirveä, ja näyttää 80v eikä 52v
hui
Steroidimuijat kiinnostaa kuin kilo p..kaa, ne kun vain miehistyy vanhetessaan:
http://www.stara.fi/2014/10/18/kehonrakentaja-kaytti-steroideja-90-luvulla/
Vastaanpa vaikken mies olekaan, että en oikein ymmärrä miksi kukaan pitäisi tuollaista luonnottomalla rääkillä minimiin saatua rasvaprosenttia mitenkään kauniina kummallakaan sukupuolella. Minusta tuollainen rusinaolemus ei yksinkertaisesti näytä millään tavoin miellyttävältä.
Ja vaikka noilla kehonrakentajilla onkin ehkä lihakset eniten näkyvillä, niin eivät he missään oikeissa voimakisoissa koskaan scooraa, vaan kyllä ne maailman vahvimmat ovat yleensä vähän tukevampaa tekoa, kuten esim. tämä kaveri:
http://vivas.fi/tassa-on-maailman-vahvin-mies-nostaa-442-5-kg/
(minkähän takia muuten tuonkin videon kuvaaja on katsonut parhaaksi ratkaisuksi suorittaa ennätysnoston taltioinnin tuon ihme pylvään takaa?).
Jos olisin kaappipuppeli, saattaisi kiinnostaakin. Mutta nyt ei.
Tuon sivun taustakuva kiinnostaa senkin edestä:
http://static.iltalehti.fi/kuvat/grafiikat/terveys/bg_terveys_v2.jpg
Toi on sexy. Kyllä sitä lihasta varsinkin alakropassa saa olla aika paljon kunhan on myös läskiä. :P
Ehkä joitain kaappihomoja saattaa kiinnostaa. Tuonkin rasvaprosentti on todennäköisesti terveydelle haitallisempi kuin pieni ylipaino. Nuo on sekopäitä kaikki, eikä niiden touhuilla ole juuri terveyden kanssa tekemistä. Sama juttu maratoneja jatkuvasti ravaavilla: sellainen rääkki on tutkimusten mukaan elimistölle vahingollista. Se mikä ei tapa ei todellakaan aina vahvista.
Ei kiinnosta, lihakset on miehikästä ja naisille ei sovi mikään miehekäs, haluan naisellisen naisen.
Eihän tuo edes näytä naiselta. Tässä on The Seksikäs Sporttinen Nainen:
http://www.huutokuva.net/kuva/Gvrw.jpg
on hyvä. Tuo oli jo aivan liian lihaksikas, jopa minun makuuni. ;)
siis tuossa ensimmäisessä linkissä oleva..
siis ed ei ap! :D
Kysymys oli oikea.
Kyllä kiinnostaa yleensä. Mutta kuvan nainen on kyllä kaukana kaikesta kiinnostavuudesta.
Oikea urheilija (esim yleisurheilija, koripalloilija, voimistelija, uimari) on lähes aina upea ja kiinnostava.
Narsistinen itsensä esitttelijä ei sitä ole.