Vain parisuhteen, eli ne ei ymmärrä, että suhteeseen kuuluu seksiäkin.
AT-miehet ei haluakkaa seksiä!
12
168
Vastaukset
- 2+7
Omituinen päätelmä, eiköhän jokainen mies myös seksiä halua.
- häpeä aloittaja
aloittaja kumpi on normaalin ihmisen unelma löytää kumppani jonka kanssa harrastaa seksiä vai olla joka pojan panopuu mikä nainen on lempi nimeltään panopuu yleinen jakorasia
- Inhimilliset tarpeet
At-mihet haluaa rakkautta ja turvallisuutta, mutta tavoittelevat niitä 3-vuotiaan kiukkupuuskalapsen keinoin. Jos tarpeeksi vingun ja valitan, nainen/äiti tulee ja puhaltaa pahan olon pois.
Ei se toiminut ennenkään eikä toimi nytkään.- yuttrrr
Niinpä. Ei se nainen tule hakemaan tietokoneen äärestä, jossa istutte aamusta iltaan ja runkaatte pornolle. Asioille kun pitää tehdä jtn. myös siellä ulkopuolisessa maailmassa.
- yioöytoä
Aivan. Miehen pitää olla rento ja huoleton ja osoittaa kehonkielellä, että hän haluaa naista. Silloin nainen kiihottuu. Naista ei kiihota komeakaan mies, jos mies ei ensin halua häntä. Tästä syystä nämä kaksi asiaa ovat ehdottomasti kiellettyjä:
1) runkkaaminen
2) valittaminen - yioöytoä
yioöytoä kirjoitti:
Aivan. Miehen pitää olla rento ja huoleton ja osoittaa kehonkielellä, että hän haluaa naista. Silloin nainen kiihottuu. Naista ei kiihota komeakaan mies, jos mies ei ensin halua häntä. Tästä syystä nämä kaksi asiaa ovat ehdottomasti kiellettyjä:
1) runkkaaminen
2) valittaminenJa mies ei tietenkään ikinä saa sanoa, että haluaa "rakkautta ja turvallisuutta", varsinkaan jälkimmäistä. Mies on turvan antaja, ei sen haluaja.
- ö,kdövldsf
yioöytoä kirjoitti:
Ja mies ei tietenkään ikinä saa sanoa, että haluaa "rakkautta ja turvallisuutta", varsinkaan jälkimmäistä. Mies on turvan antaja, ei sen haluaja.
Saa sanoa, mutta sen naisen saamiseksi täytyy tehdä jtn eikä jäädä inisemään ja valittamaan kotiin neljän seinän sisälle.
- ht ...
Ei kun aseksuaalimiehet ei halua seksiä.
Ja monet heteromiehet haluaa seksiä, muttei pelkkää seksiä, vaan parisuhteen, jossa on seksiä.
Sitten on tietysti oma lukunsa ne AT-miehet, jotka päätyy yhteen AT-naisen kanssa. Silloin voi olla vaikea haluta seksiä, mutta vain nimenomaan sen naisen kanssa. - rapukatkarapu
Saako sulta seksiä, niin todistan toisin?
- trollollloooo
Jonnamaria21 vois tulla tänne...niin ei tarvitse lesboksi heittäytä.
- kiltti atm
Haluan tietenkin seksiä parisuhteessa.
- Ätmi-Runkkari
Minä kyllä haluan enemmän seksiä kuin suhteen että trololololololololololol ololololololol!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse564304SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2924178Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1663696Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky933583Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä993180Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit312497Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv371900Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681793Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.161783- 381713