Mitä 30v naispastorille synttärilahjaksi?

Ihan ystävänä lahjaa annan. Viimeksi annoin 50e lahjakortin kosmetologille. Eli en tällä kertaa lahjakorttia anna. Hän harrastaa balettia, kahvakuulailee ja on aikamoinen prinsessa. Mieskin löytyy. Mitä lahjaksi? Mieluiten jotain hauskaa.
10106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Anna lahjakortti kuntosalille ja hierontaan

Äänestä
  • Ai, niin, et anna lahjakorttia, osta vaikka uusi jumppa-asu nehän ovat kulutustavaraa.

    Äänestä

  • Na anna sille virssikirja, saa veissata huijuttaa....

    Äänestä

HE-LE-VE-TIN iso musta tekokyjpä! Nehän tuntuu olevan mustan perään ja himot ne on hiirelläkin.

Äänestä

Liput balettiin

Äänestä
  • Vaikka et lahjakorttia ostaisikaan, tuossa kannattaa, koska ei tiedä, milloin toinen voi mennä

    Äänestä

Muutama ane.

Äänestä

Anna vaaka. Oletko muka joskus nähnyt normaalipainoista tai hoikkaa naispappia. Tankkeja ovat järjestään, jos ovat olleet papin töissä jo useamman vuoden. Ne kirkkokahveet..

Äänestä
  • Tää pastori on kyllä harvinaisen laiha ellei alipainoinen

    Äänestä

annat sille kikkeliä ja on onnellinen ja on hauskaa tykkää varmasti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttakaa :) kirjoitti:

Ihan ystävänä lahjaa annan. Viimeksi annoin 50e lahjakortin kosmetologille. Eli en tällä kertaa lahjakorttia anna. Hän harrastaa balettia, kahvakuulailee ja on aikamoinen prinsessa. Mieskin löytyy. Mitä lahjaksi? Mieluiten jotain hauskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu