SPICE-GIRLS

Lesboja tai biseksuaaleja.

Rahalla saa ja mainostoimistoilla pääsee pitkälle
sekä tietysti jokkohysterialla.
4173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu. Niitten musiikki on ihan surkeeta eikä kukaan muu ees osaa laulaa niistä ku Mel C.

Äänestä
  • ehkä se osaa laulaa oikeella tekniikalla, mutta mä inhoon sen ääntä! Jos rupee tutkii Spice Girlsseja musiikillisesti niin huh huh! Niistä kukaan ei laula pintaa syvemmältä, sen Mel C.n ääni on raivostuttava. Joka helvetin biisissä se määkii. Aina ku "spaissareiden" biisit loppuu, niin sen ääni kuuluu sieltä kovaa ja korkealta. Jotain helvetin omaa riffiä vetää siellä, lammas päässy vauhtiin. SItä paitsi sen ääni vuotaa. Kuuluu ilmaa samalla. YÄK.

    Äänestä

  • !! kirjoitti:

    ehkä se osaa laulaa oikeella tekniikalla, mutta mä inhoon sen ääntä! Jos rupee tutkii Spice Girlsseja musiikillisesti niin huh huh! Niistä kukaan ei laula pintaa syvemmältä, sen Mel C.n ääni on raivostuttava. Joka helvetin biisissä se määkii. Aina ku "spaissareiden" biisit loppuu, niin sen ääni kuuluu sieltä kovaa ja korkealta. Jotain helvetin omaa riffiä vetää siellä, lammas päässy vauhtiin. SItä paitsi sen ääni vuotaa. Kuuluu ilmaa samalla. YÄK.

    Niin siis mä en todellakaan nyt oo mitenkään Mel C:n puolella, ihan selvennykseks tohon edelliseen viestiini.

    Äänestä

en oikeen tiedä
lesottavat kyllä. öö no en ainakaan
ole niiden fani.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kaikki ne on pervoja kirjoitti:

Lesboja tai biseksuaaleja.

Rahalla saa ja mainostoimistoilla pääsee pitkälle
sekä tietysti jokkohysterialla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu