Pertti Läksy

on lukenut hyvin läksynsä.
7904
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

.

"Mutta entä jos olisi Pertti Wäsy niin olisiko koko ajan Waltava * Wäsy * päällänsä???????"

har!11

.

Äänestä
  • Persu hörhö hiljaa!

    Äänestä

  • Jee Jee kirjoitti:

    Persu hörhö hiljaa!

    .

    "Aku Ankassakin oli sammakko nimeltä Himalajan Wäsy"

    har!1

    .

    Äänestä

  • Jee Jee kirjoitti:

    Persu hörhö hiljaa!

    Lääkeleååhtnn on
    In
    a t9uöollinen hörhöpersu . Vahvennetaan lääkiytyst7ä, että tyyppi katooaa palstalta

    kuka tuollaista länkytystä jaksaa ssieetää?

    Äänestä

  • ₩ alpi kirjoitti:

    Lääkeleååhtnn on
    In
    a t9uöollinen hörhöpersu . Vahvennetaan lääkiytyst7ä, että tyyppi katooaa palstalta

    kuka tuollaista länkytystä jaksaa ssieetää?

    .

    "Alveella taitaa olla ylilääkitys päällänsä jatkuvalla syötöllä eläimien raivolla??????"

    har!1

    .

    Äänestä

  • Liikaa lääkkeitä:.!1 kirjoitti:

    .

    "Alveella taitaa olla ylilääkitys päällänsä jatkuvalla syötöllä eläimien raivolla??????"

    har!1

    .

    Niin onkin
    kiimapuoveria liikaa ja sixi silunvihohllinen lähestyy unissa naisen hahmoss

    ja tunttuu siltä, että hoitsut katselevat minua sillä silmällä havaitessaan priapismini

    Äänestä

  • Kyllä se kummalliselta tuntuu,että Läksy antaa mm.Novaja Gazetalla lausuntoja,että myös poliisi tuomitaan Suomessa!-Hmm,poliisi Kari Olavi Kekäläinen lähes vapautettiin,hmm koska hän on (on,onneksi oli) poliisi!-Hän juotti nuoren tytön juovuksiin ja ehdottomasti käytti asemaansa hyväkseen.50-kymppinen poliisi nai nuorta tyttöä..ja vielä levittää ne nettiin.Poliisia suojataan,eli esim.Kekäläisen tietoja ei löydy mistään.Tämä poliisi Kari Olavi Kekäläinen onilmeisesti "suuremman" voiman suosiossa.-Poliisille kaikki siis on sallittua,myös alaikäisen naiminen.-Onneksi tuomio korjattiin,sillä Kekäläinen sai todella lievän tuomion ensin!
    -Siis,Kari Olavi Kekäläinen sai ehdollista (pollisi) siitä,että yhtyi alaikäiseen,ja jopa kuvasi tämän vieläpä levittäen sen julkiseki!-Mielestäni tuollainen poliisi pitäisi laittaa linnaan vuosiksi!-Jari Aarnio,Pekka Erkkilä..poliiseja..-Puhun lisää kun aika koittaa!-Siis,juottaa nuori tyttö juovuksiin ja nussia häntä..poliisina!-Eikö se ole kaiken huippu?-Siis poliisi saa "panna" 15-vuotiasta,muttei muka tiedä kohteen ikää?!?!

    Eihän poliisi saa minkäänlaisia rangaistuksia Suomessa!-Onneksi on vielä oikeinkin hyviä poliiseja,joita voin ihan suoraan kiittää!-Se siitä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jee Jee kirjoitti:

on lukenut hyvin läksynsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu