uskomaton haju tiukalta tytöltä. pthyi!
en tiedä mitä syö mutta avasin vahingossa vessan oven, kun janni oli siellä vääntämässä niin hyi helevatti mikä haju!
kyllä naistenkin kakka haisee, pthyi! sellainen ummehtunut kakanhaju.
Janni kävi kakalla, uskomaton haju!
7
326
Vastaukset
- Sotkun vessa <3
Miten voit tietää, että oli Jannin. Noissa yleisissä vessoissa haisee yleensä pysyvä kakantuoksu. Armeijassa kun sotkussa päivittäin vetelin vessassa käteen niin se vuosia kertynyt täydellinen kakantuoksu lisäsi kiimaa aikamoisesti. ainoa asia mitä armeijassa tuli ikävä oli sotkun vessan tuoksut.
- Jaska.
Aapoko oli haistellut?
Mitä ihmeellistä siinä on että Janni käy p_skalla?
Parempiahan sen pierut ovat... äkäisiä ja hyökkääviä. - suutäynnäpaskaa
Silakan ja pierun tuoma euforia!
- kelpaisimulle
Jos nimi viittaa ulkokäymälään, niin mitä muuta voisi odottaa. Töksäyttelisin silti erityisen mielelläni fallostani tämän neitokaisen kakkikanavaan vaikkapa sitten pyykkipoika nenässä.
- AlponTuoksutOsio
Puuceet ne vasta ovat jotakin. Poikasina kävimme runkkaamassa kimpassa puuceen takaosassa missä oli suuri tynnyri täynnä kakkaa, se tuoksu oli aivan taivaallinen (ei todellakaan mikään paha paskan tuoksu niin kuin monen vessassakäynnin jläkeen). Ilmeisesti kun kymmenien tai satojen ihmisten kakat sekoittuvat yhteen tulee siitä täyteläisen aromikas lämmin tuoksu, joka todella iskee seksihermoihin ja saa älyttömän kiimaiseksi. Se piti tehdä salaa kun vessat olivat kohtuu näkyvällä paikalla vaikka kyllä siinä jotain pusikkoja oli edessä. Kakkatynnyri oli täynnä kakassa luimuavia kakkamatoja, en tiedä sitten oliko se noi madot jotka myöhensivät kakan niin taivaallisen seksikkääksi tuoksuksi. Olisi tehnyt mieli kouraista siitä kädellä ja laittaa suuhun matoineen päivineen, mutta järki sanoi että älä, siitä voi saada ties mitä tauteja. Nopsaan piti runkata, sitten vessan takaluukku kiinni ja muina miehinä jatkamaan päivän askareita.
Samaa fiilistä olen yrittänyt hakea mm. kirjaston vessoista ja joskus siellä pääsee edes vähän tunnelmaan. Festareiden bajamajoilla on vastaavaa tuoksua, mutta ei niissä voi mennä takaluukulle tuoksuttelemaan muna kädessä, enkä edes tiedä onko niissä avattavia takaluukkuja ja ämpäriä joka olisi täynnä kakkaa, tuskinpa. Nämä on näitä lapsuuden ihania muistoja kun sai kunnolla imeä hajua tynnyrillisestä kakkaa, matoineen päivineen ja vedellä nuoresta kalusta spermat jotka lensivät kuin tykin piipusta noin vuosina. - isokalu78
"Nämä on näitä lapsuuden ihania muistoja kun sai kunnolla imeä hajua tynnyrillisestä kakkaa, matoineen päivineen ja vedellä nuoresta kalusta spermat jotka lensivät kuin tykin piipusta noin vuosina."
öh ai nuoresta kalusta?
onkohan sulla edes vielä silloin kivekset laskeutuneet? - köfödskfdösköfd
täytyy olla sairas
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061