Ikisinkku ämmällä taitaa olla poikuus tallella. Eihän se kuitenkaan haittaa.
ikisinkku M
ätmi
678
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ikisinkku M on noussut palstanaisten suosioon ja samalla on vähentynyt ne naisten pahuudesta kertovat iltalehden uutisiin linkkailevat aloitukset.
"Women seem wicked, when you're unwanted. Streets are uneven, when your down."
Ehkä vanhakin koira voi oppia jotain, mitenköhän on... hmm
"Ikisinkku M on noussut palstanaisten suosioon ja samalla on vähentynyt ne naisten pahuudesta kertovat iltalehden uutisiin linkkailevat aloitukset."
Parempi niin, koska palstan vakkarinaiset eivätkä kyllä muutkaan fiksut naiset juokse hakkaavien ja tappavien "jännämiesten" perässä. Noille miehille on valitettavasti olemassa jo joukko tietynlaisia naisia, jotka ovat joko itsekin "jänniä" tai lapsuudesta on opittu vääränlaisia ajatusmalleja.
Montako vuotta ikisinkku M on palstalla roikkunut ja yrittänyt päästä naisten suosioon?
Aika monta, mutta vihdoin hän breikkasi ja saa nyt nauttia pitkän työnsä hedelmistä. Lähes samanlainen menestystarina kuin Cheekillä. Pitkään piti marginaalissa puskea duunia ennen kuin mainstream-suosio koitti.
Ei vaan uskalla ottaa sitä ensimmäistä askelta poikuuden poistamiseksi.