Pellit rapakunnossa, mutta vähän ajettu kone. Hinta 4.000€.
Iskä oli lainannut katumaasturia teini-ikäiselle pojalleen. Poika ajoi pellit ruttuun metsässä.
Iskä oli lainannut katumaasturia teini-ikäiselle pojalleen. Poika ajoi pellit ruttuun metsässä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olisin ostanut Ravi hevosen, oli Ravi kotkon perseen jäljiltä, en ostanut.
Ei kai sellaisen kuin kotkon jäljiltä kukaan muukaan ostaisi. Kerrottiin että kotko oli istunut kivelle vanhan kuninkaantien varrelle. Kivi oli yöllä räjäytetty.
Joo lahden jäähallin koko katsomo-osuus jouduttiin uusimaan kun kotko oli istuskellut siellä ikihaisevalla perseellään.
kerro mistä saa vuoden 2010 Rav:n neljällä tonnilla? Taidat olla ihan kakara, joka ei tiedä mistään mitään. Mutta kuolet kuitenkin kun saan sut käsiini. En välitä mistään seuraamuksista. Pääasia että pääsen tappamaan sinut hitaasti ja kärsit!
Hmm. Mielenkiintoinen juttu että puskat elävät ja voivat hyvin koko ajan. Säilyneet ehjinä 5 - 10 vuotta ilman, että kotko kykenisi vaikuttamaan kenenkään elämään.
Etkö tajunnut, kori täysin puihin ajeltu. Hiukan oiotaan mutta tekniikka kohdillaan. Ei ole varastettu. Omistuskirjoissa ei mitään häikkää.
Olen pelkäämätön tyyppi. Sinin 15 paskahousua hoitelen ninjo tyyliin matalaks. Oletko jotaa pilleriä liikaa nielly?