http://pulptastic.com/hollywood-bad-boy-one-night-stand/
Minulle tuli Matthew McConaughey :P
Testi sinkkunaisille ;)
17
189
Vastaukset
Hmmm... Christian Bale.
No ei ihan mun makuun, mutta kai sitä yhden yön vois kärsiä ;)- Grrr..
Järkyttävää, Zac Efron. En tiedä pitäisikö itkeä vai nauraa.
Grrr.. kirjoitti:
Järkyttävää, Zac Efron. En tiedä pitäisikö itkeä vai nauraa.
Koita kestää! :D
Vaihdetaanko tuloksia? :D Saat McConagheyn vastapalkaksi tuota komeuden ruumiillistumaa vastaan.
- Marjastaja
Matthew McConaughey ♡♡
- ????????????????????
Colin Farrell :) Kyllä kelpaisi....
Miehenä vastasin ja kuvittelin kysymykset naisesta.
Matthew McConaughey- nainemnmmmmmm
Mä sain Johnny Depp.
- Kympin Nainen
Bradley Cooper.
Mullekin nakitettiin Johnny Depp. :-/
Ei kyllä mielestäni korreloi yhtään edes niiden antamieni vastausten kanssa, mutta tuskinpa tuo testi niin vimpan päälle tieteelliseen tutkimukseen perustuva onkaan.- vanhashf
sain deppin, onneks sE oli varmaankin noista paras vaihtoehto.(nuori depp)
- erkki-täti
Minä sain Robert Downey Jr:in.
Huolisin. - Neiti-ihminen
Zac Efron. Ei kyl hirveesti nappaa.
Kyl toi McConaughey tai Depp ois hotimpia..Ei muakaan muuten nappaa, mutta ne Efronin silmät ovat kyllä mielestäni Hollywoodin parhaimmistoa.
Osassa kysymyksistä valinta oli vaikea, kuten "mikä ominaisuus on paras". Tai no, oli helppo sanoa että joko nahkatakit tai aurinkolasit, koska pitkät hiukset ja nopeat autot eivät voisi vähempää kiinnostaa (pitkät hiukset ovat itseasiassa se vähemmän mieluisa vaihtoehto mulle), mutta ettäkö pitäisi valita niiden kahden väliltä? Koska molemmat aika usein saavat miehen kuin miehen (jopa sellaiset jotka olen tuntenut jo aiemmin ja jotka eivät vielä tuolloin ole pistäneet erityisemmin silmään) näyttämään ne päällään moninverroin tyylikkäämmältä ja vetovoimaisemmalta. Valitsin kuitenkin lopulta ne mustat lasit, koska niissä vaikutus on ehkä vielä voimakkaampi.
Toiset kysymykset vastaavasti olivat muutenkin vääränlaisia mulle, esim. juurikin se asettelu tyyliin "millainen paha poika" tai "mikä pahoissa pojissa", koska en ole erityisemmin juuri koskaan ollut pahojen poikien perään. Ja niinä harvoina hetkinä kun olen nähnyt sellaisessa jotain viehättävää ovat olleet täysin riippuvaisia tilanteesta: esim. baareissa vonkaamaan tulevat komeatkaan "härskimmän puoleiset" perseenpuristelijat ja muut liian suoraotteiset tapaukset eivät saa mussa aikaan muuta kuin inhoreaktion.
Mutta toisaalta taas olen kerran mm. tuntenut myötätuntoa yhteen tapaukseen joka koitti kerran yliopiston toisena vuotena marihuanapössyissä varastaa bileissä eräältä yliopistomme tytöltä rahaa ja tuli sitten sen vuoksi luokan muiden poikien hakkaamaksi. Tämä siis siksi, että se tapaus ei ole koskaan kuitenkaan käyttäytynyt törkeästi mua kohtaan vaan päinvastoin jopa herrasmiesmäisemmin kuin muut silloisen luokkani pojat, ja mm. tuon varkausyrityksen jälkeen tarjosi mulle kerran kahvitkin ja oli ainoa jätkä koko koulussa jonka kanssa mulla oli sentään vähän silmäpeliä. En vaan voinut sille mitään että sen leveä hymy lämmitti ja piristi mieltäni niiden "kunnollisempien", mutta kuitenkin samalla selän takana mun ulkonäköä haukkuneiden poikien keskellä joista valtaosa kaveerasikin kanssani vain päästäkseen lähemmäs kauneinta kaveriani.
Varsinaisesti en ole kuitenkaan pahisten kanssa koskaan ollut (yhtä ainoaa partneria lukuunottamatta), ja pahat pojat itsessään juuri sen "pahuuden" tai "kovuuden" vuoksi eivät ole koskaan millään tasolla viehättäneet, vaan niissä harvoissa poikkeustapauksissakin se viehätys tai tuntemus on tullut vain sen takia, että ko. tapauksista on saanut itse nähdä sen toisen, lämpimämmän puolen.
Tulos oli sitten Matthew McConaghey, mielestäni aika osuvasti sillä hän taitaa olla lopputulosvaihtoehdoista yksi ainoista joka viehättää. Oikeasti eniten muhun olisi noista vedonnut Christian Bale (mutta nuorena ja ilman viiksiä, sellaisena kuin American Psycossa ja en nyt tietenkään tarkoita sitä psykopaatin luonnetta vaan vain ulkonäköä ko. leffassa...) ja toiseksi eniten Bradley Cooper, kolmantena sitten McConaghey. Siis sen perusteella, mitä jotkut ovat tähän ketjuun laittaneet saaneensa tulokseksi, voihan siellä olla muitakin vaihtoehtoja.- plaaaahhhhhhhhhhhhhh
Pilasit nyt hassunhauskan testin millä ei ole mitään merkitystä todellisuuden kanssa. Sait kauheen pitkän paapatuksen aikaan jostain täysin harmittomasta ajanvietteestä.
- vanhoja miehiä
Johny Depp. Nuori Depp nyt oliskin aivan törkeen seksikäs, nykyäänhän sekin vaan on jo 50v.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4068892Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1743328- 181801
- 771156
- 761068
- 271055
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641011Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79995- 55973
- 65930