Miten etenen sänkyyn asti?

vähänvituttaa

Joku viikko sitten olin baarissa kaveriporukan kanssa, johon kuului hyviä ystäviä sekä pari vähemmän tuttua. No ilta meni niin että toinen näistä tytöistä makoili puoliks mun sylissä, oltiin toistemme lähellä, silittelin hänen reittään, hän silitteli mun käsivartta, juteltiin ja pidettiin hauskaa koko ryhmä ja kaikki tuntui hyvältä. Mulla oli sellainen tunne että tämä saattaisi päätyä ihan sänkyyn asti. Asun itse vielä vanhempien luona ja hän omineen (Joo ollaan nuoria 19 ja 18) niin ainut vaihtoehto olisi ollut mennä hänen luokseen.

Noh, kuitenkin valomerkin välähtäessä tämä tyttö lähti etsimään ilmeisesti hänen jotain vakipanoa jonka mukaan hän on välillä ennenkin lähtenyt. Hän ei oikeastaan vietä baarissa hänen kanssaan ollenkaan aikaa, etsii hänet vain käsiinsä loppuillasta. Lähettiin sitten muiden kavereiden kanssa pihalle ja kun olin tupakalla niin näin että siinähän ne taas menee kahdestaan sen saman äijän kanssa.

Ehkä en ole tarpeaksi röyhkeä tai jotain mutta tää touhu tuntuu välillä todella vaikealta. Olen siis 19v ja vielä neitsyt. En ole koskaan seurustellut vaikka säätöjä onkin ollut ja olen vain kerran elämässä nuollut naisen kanssa. Kokemattomuus vähän häiritsee jo näissä jutuissa kun en saa vietyä asioita loppuun asti.

8

965

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Daniela.

      Mä yritän neuvoa sua ! :)


      Rohkeutta peliin. Kerrot nyt suoraan sille tytölle mitä tunnet. Kerrot että hän on kaunis, ihana, seksikäs... ja että haluaisit seksiä hänen kanssaan! Ehkä myös seurustella hänen kanssaan, siihen lisäät myös sen että " koska mulla on tunteita sua kohtaan

    • Sihvilä

      Tutustu ja ihastu oikeasti johonkin tyttöön. Tehkää yhdessä asioita kahdestaan. Pyydä pyöräilemään, leffaan, pelaamaan suloista, kahville. Ehkäpä sitten pääset joskus jatkoille.Nyt olet enemmänkin utelias seksin suhteen.Olet nuori, ehdit kyllä.

    • dfgdgfrrerte

      -IIIIIK kuulostaa että tuo tyttö oli ihastunut suhun, mutta piti sen verran arvossa sinua että odotti sinulta merkkiä... seuraavalla kerralla, tee aloite... tai laita viestiä ennen sitä...

      Muuta en osaa sanoa

    • 4+12

      Se oli flirttiä, ei muuta. Nykyaikana on tapana että likat flirttailee viikonloppuillan aikana vähintään kolmen miehen kanssa fyysisesti keimaillen, nuoleskelee päälle randomisti muutaman muun kanssa ja sitten päätyy jonkun asiansa tajuavan pelimiehen tai vakipanon luokse panemaan loppuyöstä.
      Onneksi en ole nuori tässä ajassa.

      • Härkääsarvista

        Ite kannattaa tehä selvä aloite! Saa mitä haluaa tai ei ainakaan tarvii ajatella et vittu miks en yrittänyt. Tai jos homma kusee ni voi pistää kännin piikkii.


    • Vitutti oikeesti

      Tiedän just tuon ilkeän tilanteen :( mulle on käynyt niin pari kertaa, löysin kivan naisen baarista, ilta meni hienosti jutellen, juoden ja tanssien, mutta sitten astui kuvioihin joku toinen mies, otti naisen helposti itselleen ja lähes välittömästi poistuivat ilmeisesti taxilla jomman kumman luo panemaan? tiedän että nämä olivat ennenkin tapailleet, mutta tässä tapauksessa nää miehet vaan tuli juuri ennen valomerkkiä niinkun hakemaan nää naiset sieltä pantavaksi? Miksen minä siis kelvannut panomieheksi?? minun juomat kyllä kelpas? Sitten tapasin jälkeenpäin tään yhden naisen ja pyyteli muka anteeksi kun oli heti läjhenyt "Peran" matkaan ja jätti kylmästi mut? Vittu että tunsin itseni petetyksi ja pahasti, vaikea oli siitä nousta taas mieheksi!

      • 19+19

        Näitä sattuu jokaiselle. Itseltä on baarissa viety - ja itse olen myös vienyt toisten nenän edestä.
        Aina pitäisi sulavasti pelata siten, ettei mistään jää paska fiilis - meni miten meni.


    • 14vtyttövantaalt

      tuu panee mua 14 v neitsyt haluan jo vittu munan mun sisään

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      101
      1795
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      59
      1170
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      444
      1139
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1043
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      131
      822
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      821
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      49
      766
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      763
    9. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      718
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      681
    Aihe