Lopetin tupakoimimisen vuosi sitten

Kyllä on erilainen olo kun vertaa aikaisempaan elämään. Jaksan juosta ja tehdä mitä vain. Äsken kävin kädellä ja kauhistuin kun minulta tuli sellainen lasti, että pois alta. Tuli minuutin sellaista lyijykynän vahvuista kun röörit on auki taas.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muista, mitä Herran Sanassa profeetta Onanians sanoo ja lääketiedekin kertoo, että selkä menee mätänemistilaan ja saa ebolat liiallisen kontaminaation kautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyllä nyt sujuu kirjoitti:

Kyllä on erilainen olo kun vertaa aikaisempaan elämään. Jaksan juosta ja tehdä mitä vain. Äsken kävin kädellä ja kauhistuin kun minulta tuli sellainen lasti, että pois alta. Tuli minuutin sellaista lyijykynän vahvuista kun röörit on auki taas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu