haluisin pillukorun!!!!

satu

oon jo pitkään halunnut pillukorun sellaisen kultaisen renkaan vaikka!!!miehenikin on innoissaan asiasta!missä niitä laitetaan???

10

9647

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ....

      Älä hanki jos et edes tiedä missä niitä laitetaan -.-
      Jos sua oikeesti kiinnostaisi, tietäisit..

    • Aluksi pakko sanoa, että mun mielestä ne on ihan järkyttävän rumia, mutta jokaisella on toki oma mielipiteensä, enkä rupea saarnaamaan.
      pk-seudun liikkeistä minä ainakin kallistuisin Harnessiin. Sieltä on nimittäin itsellä, sekä kaikilla kavereilla, hyvät kokemukset.

      Käypä tutustumassa: http://www.yazka.com/harness/genital_index.htm

      Sieltä löytyy kuvia ja tietoa.

    • ... mutta sanoi, että ei ottaisi jos tietäisi kuinka paljon se sattuu. mutta kipuhan on nautintoa ;)

      • pörri

        ...jotkut tytöt sanovat,että sattuu, mutta pahempi oli lävistämisenjälkeinen selibaatti.


    • Tyttö

      Lävistysliikkeessähän niitä laitetaan, on hyvä valita tunnettu ja hyvämaineinen liike.

      Rumia, noh jokaisella on oma maku, omastamielestäni eivät ole mitänkään rumia, mielestäni mikään lävistys ei ole ruma, jos lävistys sopii kantajalleen sekä koru on pieni.

      Monet haluaa lävistyksiä, mutta työn jne.... takia ei ole aina mahollisuutta ottaa lävistyksiä näkyvälle paikalle, siksi monet suosivat näitä ns piilolävistyksiä.

      Itselläni on clithood eikä se sattunut juuri yhtään, enempi sattui korvanrustoon laitettu. Jos olisin aikasemmin tiennyt kuinka vähän ko lävistys sattuu niin olisin ottanut parivuotta sitten. Sekä lävistys on parannuttuaan todella kivantuntuinen ;)

      • Utelias

        Eli miten se vaikuttaa tuntemuksiin seksin aikana ?


    • interceptor1

      Nuori nainen ja pimppikoru. Nam

    • Anonyymi

      Täytyy olla aika sairas ku sellase haluaa

    • Anonyymi

      Kultaa tai terästä , kumpikin toimii . Yhdellä renkaalla voi aloittaa , himon kasvaessa pakko lisätä ! Koettu totuus meni näin ; eka pimppi-lävärin yrität kaikin mahdollisin tavoin ( mm. kahdet pöksyt päälletysten !) salata ja piilottaa . Viikon kuluttua alat tajuta korun tulevan nähdyksi ; kukahan se lienee ? Seuraavalla viikolla kiihkeästi arvuuttelet kenelle itse haluat ensin esitellä salaisuutesi . Sinulla on oikeutesi nautiskella . Lävistys ei paljon kirpaise , siisteys jälkikäteen tarpeen . Miehesi voisi suostua laittaan korun , jos kauniisti pyydät !

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      65
      815
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      726
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe