Teidentukoista typeryyttä viljellään näillä sivuilla, keinotodellista turhakematkailua lokeroidaan rupusakiin ja virtuaalirikkaisiin. Kaiken maailman vaivaiset kitisee, jollei auton, niin vähintään toisten vallinnoista. Että hävettää liikkua matkailuajoneuvolla, todellisten harrastuksien parissa.
Hävettää liikkua matkailuajoneuvolla.
Jesse Jeesiö
41457
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Voi tehdä jotain, kasvata vähän suppeata näkökulmaasi ja älä ole tosikko.
Vaikka täällä tarkoituksella ärsytetään. Älä provosoidu. Suurin osa näistä PASKAN JAUHAJISTA ei ole matkailuajoneuvossa yöpynyt, saati sitten edes omistanut. Kunhan vain turhautumistaan kirjoittelevat pois. Jätä sellaiset HERJANHEITOT
väliin, ja katsele vain ne harvat asialliset kirjoitukset. Minä täällä aina välillä heittelen löylyä lisää, ettei keskustelut sammu.
älä välitä puheista joissa sinua moititaan teidentukoksi, jos ajat rajotusten mukaan niin ei ole sinun vikasi jos takana on autojono.
Eihän se ole sinun syysi että ylinopeutta ajavat eivät pääse ohi, vastaantulijathan ne estävät ohituksen !!
Kuka keksisi pelin spämmääjille? Tämän palstan virtuaalirikkaille nettiriippuvaisille spämmäjille pitäisi saada oma peli, jolla he voisivat matkailla virtuaalisesti ympäri maailmaa.