Missä bonukset?

Autoilla olen ajellut reilun 3v ja yhtään ei ole vakuutuksiin merkattu bonuksia? miksi?

-En ole ajanut kolareita.
2660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja oli bonusoikeudellinen vakuutus?

Äänestä

olemassa hyvä syy , sinulla ei ole vakuutustakaan . Ei peltoautosta bonuksia kerry !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henkilöauto kirjoitti:

Autoilla olen ajellut reilun 3v ja yhtään ei ole vakuutuksiin merkattu bonuksia? miksi?

-En ole ajanut kolareita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu