EN SUOSITELE KENELLEKÄÄN !!!! TOSISAAN -PEIKKOT!!! TÄYS HUIJAUS PAIKKA!!
ESTILAISET TÖRKEÄT KOKO HENKILÖKUNTA. AIKAVARAUS-SEKAISIN, HIRURGI PALVELE HUUTAJEN!! PELOTTAVA KOKO EPÄSIISTI PAIKA.
ESTILAISET TÖRKEÄT KOKO HENKILÖKUNTA. AIKAVARAUS-SEKAISIN, HIRURGI PALVELE HUUTAJEN!! PELOTTAVA KOKO EPÄSIISTI PAIKA.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hjuva hjinta ja hjalpa.
Nimi on kiva.
Onko hesasaa sama omistaja.
On
Milloin kävit ?
Onkohan näin, että kyseinen paikka ei mysökään halunnut Jelenaa asiakkaakseen? Saiko rouva kiukkukohtauksen vastaanotolla :)
Olen hammaspeikko tosi tyytyväinen asiakas
Juu taitaa Loviisassa olla samanlaiset praktiikat kuin Helsingissä. Paikat tippuu, ammattitaito on nolla ja rahat menee.
Taitaa olla kommentin kirjoittajassa vikaa muualla, kuin hampaissa.
Siltä kuulostaa :)
Minä sain Loviisassa palvelua suomalaiselta kirurgilta ja suomenruotsalaiselta hoitajalta. Lisäksi työhön osallistui toisella käynnillä oikein mukava virolainen hammaslääkäri.
Tuolloin paikka ei kyllä ollut likainen
Samaa mieltä!
En itsekään suosittele kenellekään tätä kyseistä mestaa. Sanotaanko näin, että jos pidät hymystäsi ja haluat säilyttää sen, niin kannattaa välttää riskien ottamista..
Minä ja monet ystäväni olemme erittäin tyytyväisiä paikkaukseen, implanteihin, valkaisuihin. Näyttää olevan sivujen mukaan 20 lääkäriä. Tuskin ovat ammattitaidottomia. Tilat ovat puhtaat ja viihtyisät. En tajua onko näkösi huono? Sivistymätön huutelusi ei myös edistä mitään. Lääkäreistä olen käynyt neljällä ja yhdellä kirurgilla, kahdella hoitajalla. Kukaan ei ole koskaan huutanut.
Hauskaa ja vähän säälittävääkin, kun omistajat teeskentelevät asiakkaita. :)
kävi peikkomainen flaksi